Parameter Produk
| Jeneng Produk | Tabung Pemanas Defrost Penyimpanan Dingin |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Dawane kawat timbal | 700-1000mm (khusus) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Ingtabung pemanas ruangan adhemdigunakake kanggo pencairan pendingin udara, wujud gambar sakatabung pemanas defrostTipe AA (tabung lurus ganda), dawa tabung disesuaikan karo ukuran pendingin udara sampeyan, kabeh pemanas defrost kita bisa disesuaikan karo kabutuhan. Baja tahan karattabung pemanas defrost kanggo pendingin udaraDiameter tabung bisa digawe 6,5mm utawa 8,0mm, tabung nganggo bagean kawat timbal bakal ditutup nganggo endhas karet. Lan wujude uga bisa digawe wujud U lan wujud L. Daya tabung pemanas defrost bakal diasilake 300-400W saben meter. | |
Konfigurasi Produk
Tabung Pemanas Defrost Penyimpanan Dingin minangka komponen listrik sing dirancang lan dikembangake kanggo pemanasan lan pencairan listrik saka macem-macem peralatan pendinginan, pendinginan, tampilan, kabinet pulau, lan peralatan pembekuan liyane. Adhedhasar pemanas tubular, MgO digunakake minangka pengisi lan baja tahan karat minangka cangkang. Terminal sambungan pungkasan disegel nganggo pengepresan karet khusus sawise kontraksi, sing ngaktifake kerja normal tabung pemanas ing peralatan pembekuan.
Pemanas Cair kanggo Model Pendingin Udara
Kauntungan Produk
1. Efisiensi konversi elektrotermal sing dhuwur, ngirit energi udakara 30% dibandhingake karo elemen pemanas biasa
2. Suhu kerja sing dhuwur lan macem-macem pilihan. Antarane, jinis kemasan tutup keramik nduweni tahan suhu maksimal 800 ℃
3. Kenaikan suhu sing cepet, inersia termal cilik, tahan suhu dhuwur, tahan korosi, stabilitas sifat termokimia sing apik, umur layanan dawa lan kekuatan insulasi sing dhuwur
4. Iki minangka pemanas sing bebas polusi lan resik, sing nyukupi syarat produksi modern kanthi irama dhuwur lan kualitas dhuwur, lan cocok kanggo kabeh jinis peralatan pendinginan
5. Instalasi sing trep, ekonomis lan aman
6. Umumé tabung iki diadopsi perawatan kelembapan oven, warnane beige, bisa dipanasake ing suhu dhuwur, warna permukaan tabung pemanas listrik ireng utawa ijo peteng.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














