Parameter Produk
| Jeneng Produk | Grosir Kawat Pemanas Saluran Pembuangan |
| Bahan | Karet silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Dawane pemanasan | 0.5M-20M |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas pipa saluran pembuangan |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Daya Grosir Saluran Pemanas Kawat yaiku 40W/M, kita uga bisa digawe daya liyane, kayata 20W/M, 50W/M, lan liya-liyane. Lan dawanepemanas pipa saluran pembuanganduwe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, lan liya-liyane. Sing paling dawa bisa digawe 20M. Paket sakapemanas saluran pembuanganyaiku siji pemanas nganggo siji tas transplantasi, jumlah tas khusus ing dhaptar luwih saka 500pcs kanggo saben dawa. | |
Konfigurasi Produk
Kawat pemanas saluran pembuangan bisa digunakake kanggo njaga suhu, sanajan panggunaan utamane yaiku kanggo nyegah pipa beku. Insulasi karet silikon suhu dhuwur sing fleksibel banget saka pemanas iki ndadekake gampang dioperasikake.
Kanggo nyegah pipa supaya ora beku, pemanas saluran pembuangan karet silikon bisa nyedhiyakake jumlah panas tartamtu ing njaba pipa. Kanggo ngirit energi lan njamin operasi pipa sing lancar, pemanas pipa pembuangan bisa dikontrol kanthi otomatis lan dibukak utawa ditutup minangka respon kanggo owah-owahan suhu. Kajaba iku, sistem drainase kanggo pipa panyimpenan adhem kudu dikuatake. Suhu sing endhek sajrone mangsa adhem bisa mbekukan banyu ing sistem drainase, sing nyebabake blok es sing nyumbat pipa lan ngganggu drainase.Kanggo njamin drainase sing lancar lan nyegah iki, sistem drainase dipanasake kanggo njaga banyu ing sistem tetep cair.
Fitur Produk
1. Desain tahan banyu:kanggo nyegah karusakan lan korsleting lan kanggo njamin yen sabuk pemanas bisa beroperasi kanthi aman ing lingkungan sing lembab.
2. Isolator lapisan ganda:nyuda kemungkinan bocor arus lan menehi perlindungan keamanan ekstra.
3. Sambungan sing dibentuk:Priksa manawa bagean panghubung sabuk pemanas iku awet lan nduweni segel sing cukup.
4. Isolator karet silikon:becik kanggo macem-macem lingkungan sing angel, bisa tahan suhu wiwit -60°C nganti +200°C.
5. Bahan kanggo awak pemanas:asring paduan tembaga-nikel utawa nikel-kromium, sing nduweni tahan suhu sing apik lan konduktivitas listrik sing kuwat.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














