Konfigurasi Produk
Tabung pemanas defrost lurus chiller minangka elemen pemanas khusus kanggo panyimpenan adhem, kulkas, lan peralatan pendinginan liyane, kanggo nyegah akumulasi es lan embun beku ing koil evaporator, liwat pemanasan listrik kanggo entuk defrosting utawa njaga keseimbangan suhu peralatan. Struktur intine kalebu:
1. Awak pemanas: kawat resistensi internal digawe saka paduan nikel-kromium, lan njaba dibungkus bubuk magnesium oksida kapadhetan dhuwur minangka media insulasi kanggo njamin konduktivitas termal lan keamanan listrik sing efisien;
Bahan cangkang 2: utamane baja tahan karat 304/310S, sawetara model nggunakake port sing disegel karet silikon, tahan korosi lan adaptasi karo lingkungan suhu rendah lan lembab dhuwur;
3, proses pengemasan: Kawat resistensi dipasang ing tabung logam liwat proses tabung penyusutan, lan bentuk lentur bisa disesuaikan kanggo nyukupi syarat instalasi peralatan sing beda-beda (kayata evaporator kipas adhem, tray banyu).
Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Defrost Tabung Lurus Tunggal Baja Tahan Karat |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Dawane kawat timbal | 700-1000mm (khusus) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Perusahaan | Produsen/pemasok/pabrik |
| Pemanas Defrost Tabung Lurus Tunggal Baja Tahan Karat digunakake kanggo pencairan pendingin udara, wujud gambar sakatabung pemanas defrostTipe AA (tabung lurus ganda), dawa tabung disesuaikan karo ukuran pendingin udara sampeyan, kabeh pemanas defrost kita bisa disesuaikan karo kabutuhan. Diameter tabung pemanas defrost baja tahan karat bisa digawe 6,5mm utawa 8,0mm, tabung nganggo bagean kawat timbal bakal ditutup nganggo endhas karet. Lan wujude uga bisa digawe wujud U lan wujud L. Daya tabung pemanas defrost bakal diasilake 300-400W saben meter. | |
Pemanas Cair kanggo Model Pendingin Udara
Fitur Produk
Kontrol suhu lan embun beku sing efisien
*** Tabung pemanas defrost lurus kanthi cepet nglelehke lapisan embun beku ing permukaan evaporator utawa kondensor chiller kanggo njamin efisiensi pendinginan. Cocok kanggo lingkungan -30℃~50℃;
*** Ndhukung pemanasan segmental (kayata rentang daya 1000W ~ 1200W), kecepatan pemanasan nganti 400℃/jam, siklus pencairan sing cocog lan akurat.
Adaptasi fleksibel
*** Produsen pemanas tabung defrost ndhukung kustomisasi non-standar (kayata diameter pipa 8.0mm, dawane 1.3m), cocok kanggo sasis chiller, sirip evaporator, lan struktur kompleks liyane;
*** Kompatibel karo voltase 220V/380V, cocok kanggo kulkas rumah tangga, panyimpenan adhem komersial, lan peralatan transportasi rantai adhem .
Aplikasi Produk
1.kipas pendingin panyimpenan adhem :tabung pemanas defrost lurus sing digunakake kanggo defrost evaporator, nyegah akumulasi embun beku sing mengaruhi efisiensi pendinginan;
2.peralatan rantai adhem:Pemanas defrost bentuk U Njaga suhu truk sing didinginkan lan lemari pajangan tetep konstan supaya ora ana embun beku sing nyebabake kegagalan kontrol suhu ;
3.Sistem pendinginan industri:Pemanas tabung defrost terintegrasi ing sisih ngisor panci banyu utawa kondensor kanggo njamin operasi peralatan sing terus-terusan
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













