Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Cairan Resistensi nganggo Sekring 238C2216G013 |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Dawane kawat timbal | 700-1000mm (khusus) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Pemanas Cair Resistensi nganggo Sekring 238C2216G013 digunakake kanggo kulkas utawa kulkas mabe, pemanas gambar ditambah sekring rong potong, dawane pemanas cair duwe 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 51cm. Kabeh pemanas cair kita bisa disesuaikan karo kabutuhan. Baja tahan karattabung pemanas defrost kanggo pendingin udaraDiameter tabung bisa digawe 6,5mm utawa 8,0mm, tabung nganggo bagean kawat timbal bakal ditutup nganggo endhas karet. Lan wujude uga bisa digawe wujud U lan wujud L. Daya tabung pemanas defrost bakal diasilake 300-400W saben meter. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas Defrost nganggo Sekring 238C2216G013, uga dikenal minangka tabung pemanas defrost utawa pemanas defrost, minangka jinis elemen pemanas listrik sing digunakake ing peralatan pendingin, utamane digunakake ing pendingin udara panyimpenan adhem, lemari tampilan kulkas lan peralatan liyane, kanggo ngatasi masalah embun beku ing permukaan evaporator. Embun beku bakal ngalangi aliran udara lan mengaruhi efek pendinginan, mula kudu dicairkan kanthi rutin. Tabung pemanas defrost kanthi defrost listrik, tabung pemanas listrik digunakake kanggo manasi lapisan embun beku ing permukaan peralatan kanggo nglelehke kanggo entuk tujuan defrost.
Prinsip kerja pemanas Defrost nganggo sekring yaiku manasi lapisan embun beku ing permukaan evaporator liwat tabung pemanas listrik kanggo nglelehke. Tabung pemanas listrik biasane digawe saka pipa baja tahan karat 304 minangka cangkang, kawat pemanas listrik paduan minangka awak pemanas, lan njero diisi bubuk magnesium oksida sing padhet minangka media insulasi. Desain iki ndadekake tabung pemanas listrik bisa kerja kanthi stabil ing lingkungan suhu rendah, njamin efek pencairan.
Pemanas Cair kanggo Model Pendingin Udara
Instalasi lan Pangopènan
Nalika masang tabung pemanas defrost ruangan adhem, perlu dipastikake yen tabung kasebut cedhak karo permukaan evaporator kanggo njamin efek pemanasan. Babagan perawatan, priksa status operasi pipa pemanas kanthi rutin kanggo njamin operasi normal lan nyegah bebaya keamanan sing disebabake dening penuaan utawa kerusakan. Kajaba iku, resiki permukaan evaporator kanthi rutin kanggo nyuda kemungkinan pembentukan embun beku lan ngluwihi umur layanan tabung pemanas.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













