Parameter Produk
| Jeneng Produk | Sabuk Pemanas Pipa Pembuangan |
| Bahan | Karet silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Dawane pemanasan | 0.5M-20M |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas pipa saluran pembuangan |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Kekuwatan sakasabuk pemanas pipa saluran pembuanganyaiku 40W/M, kita uga bisa digawe kekuwatan liyane, kayata 20W/M, 50W/M, lan liya-liyane. Lan dawanepemanas pipa saluran pembuanganduwe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, lan liya-liyane. Sing paling dawa bisa digawe 20M. Paket sakapemanas saluran pembuanganyaiku siji pemanas nganggo siji tas transplantasi, jumlah tas khusus ing dhaptar luwih saka 500pcs kanggo saben dawa. | |
Konfigurasi Produk
Sabuk pemanas pipa saluran pembuangan kinerja tahan banyu apik, bisa digunakake kanggo peralatan industri utawa pipa laboratorium, pemanasan tangki lan tangki, pemanasan lan insulasi, bisa langsung dililit ing permukaan bagean sing dipanasake, instalasi gampang, aman lan dipercaya. Cocok kanggo area adhem, fungsi utama pipa lan sabuk pemanas listrik karet silikon khusus surya yaiku insulasi pipa banyu panas, pencairan, salju lan es. Iki nduweni karakteristik tahan suhu dhuwur, tahan adhem dhuwur lan tahan tuwa.
Fitur Produk
Sabuk pemanas pipa minangka sabuk pemanas dawa tetep sing alus banget kanthi kapadhetan daya desain sing dhuwur, mula saliyane digunakake kanggo pelacakan panas lan insulasi sabuk daya konstan umum, uga bisa digunakake ing papan sing mbutuhake pemanasan ing sawetara kasus.
Pancegahan panggunaan sabuk pemanas pipa saluran pembuangan
(1) Nalika masang, sisih bidang karet silikon saka sabuk pemanas listrik pipa kudu cedhak karo permukaan pipa medium lan tangki, lan dipasang nganggo pita aluminium.
(2) Kanggo ngurangi mundhut panas, lapisan insulasi kudu diuji ing njaba sabuk pemanas listrik pipa.
(3) Sabuk pemanas pipa saluran pembuangan dilarang banget dipasang tumpang tindih lan digulung kanggo nyegah kerusakan amarga panas banget.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














