| Jeneng Produk | Pemanas Pencairan Toko Dingin Tabung Pemanas |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Dawane kawat timbal | 700-1000mm (khusus) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Ingtabung pemanas defrost toko adhemWangun bisa digawe wujud U, tabung lurus dobel, dawa lan daya disesuaikan karo kabutuhan klien. Diameter tabung bisa dipilih 6.5mm utawa 8.0mm. Daya sakatabung pemanas defrostbiasane 300-400W saben meter, lan bagean sing nyambungake tabung pemanas lan saluran stopkontak ditutup nganggo tekanan panas sirah karet, sing nduweni tahan banyu sing luwih apik. | |
Pemanas defrost toko adhemyaiku pemanas sing digunakake kanggo nyegah embun beku lan lapisan gula, biasane digunakake ing kulkas, pembekuan, AC, freezer lan bidang liyane.tabung pemanas defrostutamane kasusun saka pipa baja tahan karat, kawat pemanas listrik lan bubuk magnesium oksida sing dimodifikasi kristal, sing bisa kanthi cepet ngunggahake suhu permukaan kanggo nyegah tetesan banyu saka pembekuan lan pembentukan embun beku. Dawane, wujud lan ukuranepemanas pencairbisa disesuaikan karo kabutuhan pelanggan.pemanas kulkas kanggo ngencerake esbisa dipanasake ing suhu dhuwur. Sawise dipanasake, permukaan tabung pemanas dadi ijo peteng.
Spesifikasi sakatabung pemanas toko adhemutamane ditemtokake dening diameter tabung, dawa, voltase, daya lan parameter liyane.
1. Diameter tabung: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane.
2. Dawane: Miturut skenario aplikasi sing nyata kanggo nemtokake, nalika nimbang jarak antarane bagean lan syarat instalasi.
3. Tegangan: umume 110V utawa 220V.
4, daya: miturut kabutuhan kanggo anget wilayah lan owah-owahan suhu kanggo nemtokake, umume antarane 300-400W/m.
Parameter ing ndhuwur bisa diatur lan diitung miturut aplikasi tartamtu kanggo nyukupi kabutuhan macem-macem lapangan.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













