Parameter Produk
| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Penyimpanan Dingin Cairkan |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Dawane kawat timbal | 700-1000mm (khusus) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| IngElemen Pemanas Penyimpanan DinginDiameter tabung bisa digawe 6.5mm lan 8.0mm, bentuke bisa disesuaikan lurus tunggal, lurus ganda, bentuk U, bentuk W, bentuk L lan bentuk khusus liyane. Standar dawa kawat timbal yaiku 700mm, utawa disesuaikan. | |
Konfigurasi Produk
Ingtabung pemanas panyimpenan adhemditutupi pipa baja tahan karat, diisi kawat resistensi lan bubuk magnesium oksida sing dimodifikasi, banjur disusut lan disegel nganggo sambungan silikon die casting. Fungsi bubuk magnesium oksida yaiku insulasi lan konduksi panas, kanggo mesthekake yen ora konduktif lan ora bocor ing lingkungan sing lembab. Pimpinan sakapemanas tubular pencairan esNggunakake kawat silikon, uga tahan banyu, diameter pipa umum yaiku 6.5mm, 8mm, 10.7mm, ukuran lan bentuk bisa disesuaikan miturut lingkungan panggunaan.
Secara khusus, prinsip kerja sakatabung pemanas listrik cairIki kalebu kawat resistensi sing dadi panas sawise diwenehi energi, liwat insulasi lan konduktivitas termal bubuk magnesium oksida, nransfer panas menyang cangkang, kanggo entuk efek pemanasan. Cara pemanasan iki cocok kanggo papan sing mbutuhake pemanasan utawa pencairan kanthi cepet, kayata panyimpenan adhem. Panas sing diasilake dening tabung pemanas mbantu obyek ing panyimpenan adhem supaya cepet cair utawa njaga suhu tartamtu.
Pemanas Cair kanggo Model Pendingin Udara
Kauntungan Produk
1. Pemanas defrost ruangan adhem kanggo defrost utamane digunakake ing peralatan pendingin kayata pendingin udara, kulkas, freezer, lan liya-liyane.
2. Nduweni insulasi sing apik lan tahan banyu.
3. Produksi tabung pemanas defrost umume nggunakake baja tahan karat 304, sing nduweni korosi sing apik.
4. Spesifikasi pemanas defrost kulkas (diameter tabung, bentuk, dawa, daya lan voltase) bisa disesuaikan karo kabutuhan klien.
JINGWEI Wokshop
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















