Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Aluminium Foil Khusus 4848310185 |
| Bahan | Kawat pemanas + pita aluminium foil |
| Tegangan | 220V |
| Kekuwatan | 28W |
| Wangun | Disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | Disesuaikan |
| Model terminal | Disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 120 PCS |
| Gunakake | Pemanas aluminium foil |
| Paket | 100 pcs siji karton |
| Ukuran lan wujud sarta daya/tegangan sakaPelat pemanas foil aluminium Cinabisa disesuaikan karo kabutuhan klien, kita bisa digawe miturut gambar pemanas lan sawetara bentuk khusus sing mbutuhake gambar utawa conto. Nomer model pemanas foil gambar yaiku 4848310185, paket kasebut bisa dadi siji pemanas nganggo siji tas. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas aluminium foil cairiku jinis pemanas aluminium foil, sing dirancang kanggo kulkas, mobil, freezer supermarket, peralatan katering, lan kabeh peralatan utawa peralatan liyane sing mbutuhake pencairan utawa insulasi.Pemanas foil defrost luminum kasusun saka rong lapisan utawa luwih foil aluminium lan kawat pemanas berinsulasi PVC utawa silikon. Kawat pemanas diselehake ing antarane rong lapisan utawa luwih foil aluminium, utawa dilelehke panas ing lapisan siji foil aluminium. Bolongan pemotongan, utawa masang termostat ing foil aluminium uga kasedhiya.Pemanas aluminium foil pencair sing diprodhuksi dening JINGWEI nduweni karakteristik pemanasan seragam, konduktivitas termal sing dhuwur, hemat energi, kinerja keamanan sing dhuwur, kualitas dhuwur, biaya murah, instalasi lan fleksibilitas sing trep, lan bisa disesuaikan miturut kabutuhan pangguna.
Aplikasi Produk
1. Proteksi cair utawa beku saka kulkas utawa freezer
2. Proteksi anti-beku saka penukar panas pelat
3. Jaga suhu meja panganan sing wis digawe panas ing kantin
4. Anti-kondensasi kothak kontrol elektronik utawa listrik
5. Pemanasan kompresor tertutup
6. Pangilon kamar mandi iku anti-kondensasi
7. Lemari pajangan sing didinginkan kanggo nyegah kondensasi
8. Piranti rumah tangga, medis...
9. Bibit, kembang utawa budidaya sing cocog
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













