Parameter Produk
| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Panggangan Oven Cina |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Oven |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Ingelemen pemanas ovendigunakake kanggo microwave, kompor, panggangan listrik. Wangun pemanas oven bisa disesuaikan karo gambar utawa conto klien. Diameter tabung bisa dipilih 6,5mm, 8,0mm utawa 10,7mm. JINGWEI HEATER minangka pabrik tabung pemanas profesional, voltase lan daya sakaelemen pemanas ovenbisa disesuaikan karo kabutuhan. Lan tabung elemen pemanas oven bisa dipanasake, warna tabung bakal dadi ijo peteng sawise dipanasake. Kita duwe akeh jinis model terminal, yen sampeyan kudu nambah terminal, sampeyan kudu ngirim nomer model dhisik. | |
Konfigurasi Produk
Elemen pemanas oven panggangan digawe saka tabung logam minangka cangkange. Kabel paduan pemanas listrik spiral (paduan nikel-kromium, wesi-kromium) disebarake kanthi rata ing sadawane sumbu tengah tabung. Celah-celah kasebut diisi lan dipadhetke nganggo pasir magnesia kanthi insulasi lan konduktivitas termal sing apik. Loro-lorone pucuk nozzle digawe saka gel silika utawa segel Keramik. Elemen Pemanas Panggangan Oven sing biasane digunakake ing oven rumah tangga, digawe saka bahan tahan suhu dhuwur, saengga bisa digodhog garing. Supaya luwih pas karo oven, bentuk lan ukuran tabung pemanas panggangan oven bisa disesuaikan, lan voltase lan daya uga bisa disesuaikan miturut kabutuhan.
Fitur Produk
1. Tahan tekanan, tahan korosi, tahan suhu dhuwur
2. Ngadopsi teknologi pengelasan baja tahan karat padat, bahan sing apik banget lan umur layanan sing dawa.
3. Tipe terpusat kapadhetan dhuwur, struktur kompak lan stabilitas sing apik.
Barang-barang inspeksi pabrik:
1. Dimensi sakabèhé.
2. Uji kerusakan insulasi (2000V 1amp).
3. Resistensi insulasi 1000V, 11GΩ (syarat insulasi ultra-dhuwur kanggo nyegah tabung pecah nalika kerja suhu dhuwur)
4. Nilai resistensi +5% - -10%
5. Utas
6. Syarat teknis liyane
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















