| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Mesin Pencuci Piring Whirlpool W10703867 |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 8.0mm |
| Bahan tabung | baja tahan karat 304 |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Mesin Pencuci Piring |
| Paket | siji pemanas karo siji tas, 35pcs saben karton |
| Sertifikasi | CE/CQC |
| Elemen pemanas mesin cuci piring W10703867 dirancang kanggo ngawasi lan ngontrol panas banyu sajrone siklus cuci piring lan mbantu ngeringake piring ing pungkasan siklus. Yen Mesin Pencuci Piring sampeyan ora ngeringake piring kanthi ati-ati, banyune kepanasen/keadem banget, yen-yen mesin wiwit gagal, bocor, utawa lampu pembersih kedhip-kedhip ing panel kontrol, sampeyan kudu ngganti elemen pemanas mesin cuci piring pusaran banyu W10703867. 1. Paket kalebu: 1 x W10703867 Elemen Pemanas Mesin Pencuci Piring, 2 x pengencang pemanas mur plastik komposit. --- Mesin cuci piring pusaran banyu W10703867 ikiElemen pemanas digawe saka tabung baja tahan karat 304 sing awet lan tahan panas, elemen pemanas mesin cuci piring pusaran banyu bisa tahan suhu dhuwur lan ngasilake panas sing seragam. --- Dilengkapi karo kacang plastik komposit lan mbentuk sambungan sing diisolasi sawise instalasi, nglindhungi pucuk elemen pemanas saka bengkong lan kompres. | |
1. Priksa manawa sampeyan wis medhot sambungan listrik lan banyu sadurunge dipasang, Copot panel akses ngisor, copot tutup saka kothak sambungan listrik, copot mur kabel lan kapisah kabele.
2. Copot pipa pasokan banyu.
3. Copot mesin pengering saka ngisor lemari supaya sisih mburi bisa diakses. Copot konektor listrik saka pucuk koil pemanas.
4. Gunakake kunci inggris sing bisa diatur kanggo nyopot mur plastik saka pucuk koil pemanas. Koil pemanas kudune bisa nyopot.
5. Bongkar terbalik kanggo masang koil pemanas anyar.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














