| Jeneng Produk | Panggantos Elemen Pemanas Mesin Pencuci Piring WD05X24776 kanggo GE |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm |
| Tegangan | 115V |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Ukuran | 17 x 17 x 1,9 inci |
| Gunakake | Elemen Pemanas Mesin Cuci Piring |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Sertifikasi | CE/CQC |
| 1. Elemen pemanas mesin cuci piring WD05X24776 ngganti bagean: PS12582671, AP6783203, WD05X23763, WD05X10015, WD05X21294, WD05X21716. 2. Elemen pemanas mesin cuci piring WD05X24776 digawe saka tabung baja tahan karat premium lan bahan daya MgO kanggo awet lan pas. Wis dites kanthi ketat dening pabrikan kanggo nyukupi syarat manufaktur OEM. 3. Elemen pemanas WD05X24776 kanggo mesin cuci piring nduweni ring sing dilas ing sisih ndhuwur kanggo nggawe segel sing apik. Onderdil panggantos iki dibutuhake banget, gampang dipasang lan ora ana bocor maneh! | |
Elemen pemanas WD05X30818 kanggo mesin cuci piring GE digawe saka tabung baja tahan karat 304 kualitas dhuwur, tahan suhu dhuwur lan malah bisa digawe panas. WD05X30818 bisa manasi banyu nalika ngumbah piring lan mbantu nggaringake piring ing pungkasan siklus.
Elemen pemanas mesin cuci piring WD05X24776 ndandani gejala ing ngisor iki:
1. Mesin cuci piring ora ngangetake piring kanthi bener;
2. Ora ngresiki piring kanthi bener.
Siyap-siyap ngrasakake peningkatan kualitas mesin cuci piring paling apik nganggo Elemen Pemanas Mesin Cuci Piring GE WD05X24776! Elemen pemanas iki ana kanggo nggampangake urip sampeyan lan nggawa game cuci piring sampeyan menyang level sabanjure. Ucapake pamit karo banyu adhem lan salam karo banyu panas sing mateni bakteri sing bakal nggawe piring sampeyan resik saben wektu. Priksa manawa sampeyan wis verifikasi nomer model piranti sampeyan kanggo mesthekake yen bagean iki cocog karo mesin cuci piring sampeyan. Aja kuwatir, iki minangka tugas sing gampang sing bisa ngirit sampeyan saka repot nampa bagean sing salah.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














