Parameter Produk
| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Flensa Perendam Tangki Banyu |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Perendaman |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| IngElemen Pemanas Flensa PerendamanBahan sing digunakake yaiku stainless steel 201 lan stainless steel 304, ukuran flens yaiku DN40 lan DN50, daya lan dawa tabung bisa disesuaikan karo kabutuhan. Ingpemanas tubular tangki banyu immersuonUkuran colokan sekrup standar sing digunakake yaiku 1”, 1 1/4, 2” lan 2 1/2” lan digawe saka baja, kuningan utawa baja tahan karat, gumantung saka aplikasine. Macem-macem jinis selungkup pelindung listrik, termostat internal, termokopel, lan sakelar batas dhuwur bisa digabungake menyang pemanas celup sekrup. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas celup flensdigawe saka tabung baja tahan karat 304 utawa 201, bubuk Mgo Modifikasi kualitas dhuwur, kawat paduan NiGr Ohm Tinggi. Pemanas tubular imersi flensa luwih efisien ijol-ijolan panas, tegese pemanas imersi flensa bisa standar 3 nganti 4 kali watt. Pemanas imersi banyu flensa digawe saka peralatan produksi canggih lan liwat uji kualitas sing ketat. Karakteristik kenaikan suhu cepet pemanasan keseragaman ijol-ijolan pemanasan kanthi efisien piranti panggunaan jangka panjang.
Ikipemanas flanged kanggo tangki banyuProduk iki dirancang kanggo manasi cairan transfer panas, lenga medium lan entheng, lan banyu ing tangki lan bejana tekanan. Pemanas flens pelat cocog kanggo aplikasi sing mbutuhake syarat watt rendah nganti medium.
Pemanas banyu flensdigawe nganggo elemen tubular sing dibra utawa dilas menyang flens. Pemanas flens pelat stok disedhiyakake karo selungkup terminal tujuan umum utawa tahan lembab.
Fitur Produk
1. Kabeh jinis pemanas, kayata tungku banyu listrik, boiler banyu, tungku uap, energi udara, energi surya, pemanas tambahan tangki banyu teknik, kolam renang kimia, kolam renang adus, kolam renang, inkubator, lan liya-liyane.
2. Pemanas lenga abot utawa kompor lenga abot.
3. Pemanas kanggo cairan apa wae ing macem-macem bahan kimia industri
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














