Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Imersi Tangki Banyu lan Lenga |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Perendaman |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| IngPemanas Rendem Banyu TubularBahan sing digunakake yaiku stainless steel 201 lan stainless steel 304, ukuran flens yaiku DN40 lan DN50, daya lan dawa tabung bisa disesuaikan karo kabutuhan. | |
Konfigurasi Produk
Elemen Pemanas kanthi konstruksi dhasar Flange kasusun saka koil heliks sing dirancang komputer saka fusi kawat tahan allon Nikel 80% lan kromium 20% sing dilas menyang pin adhem terminal baja berlapis nikel. Rakitan iki diulur kanthi tepat lan dipusatake ing selubung logam elemen, sing banjur dikikir nganggo bubuk Magnesium Oksida (MgO) Kelas "A". Tabung sing dikikir banjur dipadhetke nganggo pabrik reduksi rol dadi massa sing padhet, nyetabilake koil kanthi permanen ing tengah tabung nalika nyedhiyakake transfer panas lan kekuatan dielektrik sing apik banget antarane koil lan selubung.
Pemanas Tubular immersion flange diarani pemanas immersion flange, sing dirancang kanggo digunakake ing drum, tangki, lan wadhah bertekanan kanggo manasi gas lan cairan. Pemanas iki kasusun saka pirang-pirang pemanas tubular bentuk U sing dibentuk dadi bentuk jepit rambut lan dibrazing dadi flensa.
Fitur Produk
Pemanas Tubular Immersion Flens Listrik Banyu Baja Tahan Karat digawe nggunakake bahan selubung tembaga, baja, baja tahan karat utawa lincoloy. Insulasi MgO digunakake kanggo ngluwihi umur pemanas uga ngidini transfer panas lan kekuatan dielektrik sing luar biasa. Panggunaan segel resin slicone ngidini tahan lembab. Macem-macem jinis lan diameter terminal kasedhiya.
Pemanas Tubular Immersion Flens Banyu Listrik digunakake sacara wiyar kanggo manasi cairan, udara utawa logam amarga cara sing dipercaya, ekonomis, lan serbaguna, sing bisa digunakake ing macem-macem aplikasi, kalebu sing duwe watesan ukuran kanggo papan cilik. Pemanas iki ngidini distribusi panas sing rata uga kekuatan dielektrik sing dhuwur. Pemanas tubular bisa dibentuk dadi macem-macem pola.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













