| Jeneng Produk | Pemanas Cair Kulkas Elemen Pemanas Tubular Baja Tahan Karat BD120W016 Tabung Pemanas |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Suhu Operasi | 150ºC (Maksimum 300ºC) |
| Suhu sekitar | -60°C ~ +85°C |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas |
| Bahan dhasar | Logam |
| Kelas perlindungan | IP00 |
| Persetujuan | UL/TUV/VDE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Penutup/Braket | Disesuaikan |
Konfigurasi elemen pemanas tabung aluminium:
Elemen pemanas tabung aluminium nggunakake pipa aluminium minangka pembawa panas.
Lebokake komponen kabel pemanas ing tabung aluminium kanggo mbentuk komponen kanthi bentuk sing beda-beda.
Diameter tabung aluminium: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
* Yen sampeyan duwe syarat khusus, kita uga bisa ngatur kanggo sampeyan.
Seri pemanas listrik iki akeh digunakake ing kulkas, mesin cuci, pemanas banyu listrik, pemanas banyu tenaga surya, oven microwave, AC, mesin susu kedelai lan peralatan cilik liyane kanthi fungsi pemanas listrik.
Iki bisa gampang dipasang ing sirip pendingin udara lan kondensor kanggo tujuan pencairan.
Produk iki nduweni peran minangka efek pemanasan defrost sing apik, kinerja listrik sing stabil, tahan insulasi sing dhuwur, tahan korosi, anti-aging, kapasitas overload sing dhuwur, arus bocor cilik, stabilitas lan linuwih uga umur layanan sing dawa.














