| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Pendingin Unit kanggo Pencairan |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Dawane kawat timbal | 700-1000mm (khusus) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Baja tahan karatElemen Pemanas Pendingin UnitDiameter tabung bisa digawe 6,5mm utawa 8,0mm, tabung nganggo bagean kawat timbal bakal ditutup nganggo endhas karet. Lan wujude uga bisa digawe wujud U lan wujud L. Daya tabung pemanas defrost bakal diasilake 300-400W saben meter. | |
Pencairantabung pemanas unit pendinginutamane digawe saka pipa baja tahan karat, lan magnesium oksida sing dimodifikasi kualitas dhuwur digunakake minangka pengisi, nduweni insulasi sing apik lan tahan banyu.pemanas defrost ruangan adhembisa ditekuk dadi wujud apa wae miturut kabutuhan pangguna, supaya gampang dilebokake ing bagean tartamtu saka peralatan pembekuan kanggo operasi pencairan. Kajaba iku,tabung pemanas defrostuga nduweni kinerja lan stabilitas listrik sing apik banget, tahan insulasi sing dhuwur, tahan korosi sing kuwat, kapasitas overload, arus bocor cilik, stabil lan bisa dipercaya, umur layanan sing dawa lan liya-liyane.
Diameter tabung, voltase, daya, bentuk lan dawanepipa pemanas cairbisa disesuaikan miturut kabutuhan khusus lan syarat teknis pelanggan. Wangun umum kalebu U lan lurus, wujud khusus uga bisa disesuaikan miturut panyuwunan. Cangkem pipa ditutup nganggo vulkanisasi karet utawa penyusut panas tembok ganda, kanggo nambah kekencengan produk, cocok kanggo lingkungan kerja sing adhem lan teles.
Tabung pemanas pencairan esminangka salah sawijining komponen listrik sing efisien, aman, lan bisa dipercaya. digunakake sacara wiyar ing operasi pencairan macem-macem peralatan pembekuan, kanggo njamin operasi normal peralatan lan ngluwihi umur layanan.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














