| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Bersirip Strip Tubular |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, lan liya-liyane |
| Wangun | Lurus, wujud U, wujud W, utawa disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Bersirip |
| Terminal | Kepala karet, flens |
| Dawane | Disesuaikan |
| Persetujuan | CE, CQC |
| Wangun elemen pemanas bersirip biasane digawe kanthi bentuk lurus, bentuk U, bentuk W, kita uga bisa ngatur sawetara bentuk khusus miturut kabutuhan. Umume pelanggan milih endhas tabung nganggo flens, yen sampeyan nggunakake elemen pemanas bersirip ing unit cooler utawa peralatan defrsoting liyane, mungkin sampeyan bisa milih segel endhas nganggo karet silikon, cara segel iki tahan banyu paling apik. | |
Pemanas Tubular Bersirip Listrik dirancang kanggo digunakake ing pemanasan ruang konveksi alami lan paksa. Bahan sirip terus-terusan dililit spiral kanthi kenceng ing permukaan elemen kanggo nambah area permukaan konvektif kanggo pemanasan udara lan gas non-korosif. Jarak lan ukuran sirip wis diuji lan dipilih kanggo ngoptimalake kinerja. Unit sirip baja banjur dibrazing ing tungku, ngiket sirip menyang selubung kanggo nambah efisiensi konduktif. Iki ngidini tingkat watt sing luwih dhuwur bisa digayuh ing area aliran sing padha lan ngasilake suhu selubung sing luwih murah sing ndawakake umur pemanas.
Pemanas tubular bersirip tabung pemanas listrik digunakake kanggo sistem pemanas konveksi paksa, udara, utawa gas. Pemanas/elemen pemanas tubular bersirip disesuaikan kanggo nyukupi kabutuhan aplikasi khusus sampeyan.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













