| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Penggorengan Minyak Tubular |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | Disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Penggorengan |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Terminal | Disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI minangka produsen tabung pemanas penggorengan jero profesional, kita duwe luwih saka 25 taun ing tabung pemanas listrik sing disesuaikan.Daya elemen pemanas penggorengan uga bisa disesuaikan karo kabutuhan. Kepala tabung biasane nggunakake flens, bahan flens saka baja tahan karat utawa tembaga. | |
Elemen Pemanas Penggorengan Lenga Tubular minangka bagean penting saka mesin penggorengan, sing bisa mbantu ngontrol suhu tungku lan nggoreng bahan-bahan kanthi cepet ing suhu dhuwur. Elemen pemanas penggorengan jero dirancang khusus ing macem-macem bentuk kanggo memenuhi kabutuhan klien.
Saliyané fitur sing apik banget yaiku efisiensi lan kecepatan sing dhuwur, Elemen Pemanas Penggorengan Minyak Tubular uga duwé akèh kaluwihan liyané.
Kaping pisanan, nduweni kinerja pemanasan sing luwih stabil kanggo mesthekake yen suhu lenga ora owah ing kisaran sing dibutuhake, lan kualitas panganan goreng luwih stabil lan dipercaya;
Kapindho, bisa ngurangi konsumsi energi mesin, saengga kita bisa nggawe panganan ing wektu sing padha dadi sumber daya sing luwih ramah lingkungan; Kajaba iku, elemen pemanas penggorengan jero lenga uga bisa ngurangi konsumsi bahan bakar, saengga kita bisa ngirit biaya lan nambah efisiensi ekonomi.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














