Parameter Produk
| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Evaporator Aluminium Tubular kanggo Pencairan |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 4.5mm, 6.5mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas Cair Aluminium |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Dawane kawat timbal | 700-1000mm (khusus) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| IngElemen Pemanas Evaporatordigawe saka tabung aluminium 4.5mm, bentuk pemanas bisa ditekuk miturut kabutuhan klien, paket bisa dipilih siji pemanas nganggo siji tas, utamane digunakake kanggo pencairan kulkas. Saiki, kita wis ngasilake sawetarapemanas defrost aluminiumutamane diekspor menyang Mesir lan negara-negara Timur Tengah liyane, yen sampeyan kudu ngontak kita. | |
Konfigurasi Produk
Ingtabung pemanas aluminiumTabung alu digunakake minangka pembawa, lan kawat pemanas karet silikon (tahan suhu 150 ℃) dilebokake ing tabung aluminium sing digawe saka macem-macem bentuk komponen pemanas listrik. Miturut diameter njaba tabung aluminium, bisa dipérang dadi rong jinis: Ф4.5 lan Ф6.35, kanthi kinerja penyegelan sing apik, transfer panas sing cepet lan pangolahan sing gampang.
Ingpemanas defrost tubular aluminiumCocok kanggo dipanasake ing lingkungan kanthi voltase pengenal ing ngisor 250V, 50-60HZ, kelembapan relatif ≤90%, lan suhu sekitar -30℃--+50℃. Iki ngasilake panas kanthi cepet, rata lan aman, lan akeh digunakake ing pencairan kulkas, freezer, lan peralatan pembekuan liyane.
Data Teknis
1. Resistensi insulasi termal: Sawise direndhem ing banyu sajrone 24 jam, resistensi insulasi termal ≥100MΩ, sawise direndhem sajrone 30 menit, resistensi insulasi termal ≥20MΩ;
2. Resistensi voltase: Sawise AC2000V, setel arus dadi 10mA, sawise tes resistensi voltase 2 detik, ana fenomena breakdown lan flashover kaping lima;
3. Arus bocor: arus bocor ≤0.5mA; 1.15 kali daya sing dirating.
4. Deviasi daya: daya sing dirating ing voltase sing dirating yaiku +5% ~ 10% saka nilai sing dirating;
5. Kekuwatan timbal: Sawise uji tarik 100N, bagean timbal ora kena cacat pamindhahan utawa patah tulang.
Aplikasi Produk
JINGWEI Wokshop
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













