| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Cair Pemanas Tabung kanggo Evaporator |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | Lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Bahan tabung | SS304, SS312, lan liya-liyane. |
| Dawane kawat timbal | Disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Diameter tabung elemen pemanas defrost kita bisa dipilih 6,5mm, 8,0mm, 10,7mm, lan liya-liyane. Spesifikasi pemanas defrost bisa disesuaikan karo kabutuhan pelanggan. Tabung pemanas defrost bisa dianil lan warna tabung bakal dadi ijo peteng sawise dianil. | |
Elemen pemanas defrost dirancang kanggo nglelehke macem-macem jinis freezer lan kulkas. Bahan dhasare nggunakake baja tahan karat. Sembarang wujud sing cocog karo kabutuhan pangguna. Sifat-sifat produk iki bisa dilelehke kanthi efektif. Tahan insulasi sing apik banget, tahan korosi, tahan aus, lan tahan aus. Tabung pemanas defrost iki aman lan dipercaya kanggo nduweni kinerja tahan lembab sing disegel saka ujung sing entuk paten nasional.
Andalake pemanas pencair kulkas sing dirancang kanthi teliti kanggo kulkas lan evaporator komersial kanggo nyedhiyakake kualitas, kustomisasi, lan perlindungan sing paling apik ing kelasnya kanggo njamin solusi pencairan sing efektif ing lingkungan pendingin sing ketat.
1. Elemen Pemanas Pencair Diterapake ing Kulkas, Freezer, Evaporator, Unit Cooler, Kondensor.
2. Bahan tabung kasebut yaiku Incoloy840, 800, baja tahan karat 304, 321, 310S, aluminium.
3. Diameter tabung yaiku 6,5 mm, 8 mm, 8,5mm, 9mm, 10mm, 11mm & 12mm, 14mm, 16mm lan liya-liyane.
4. Suhu sekitar: -60°C ~ +125°C
5. Tegangan dhuwur ing Tes: 16,00V/5S
6. Kekencengan ujung sambungan: ≥50N
7. Neoprene cetakan suhu dhuwur
8. Bisa digawe kanthi dawa sing pas
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














