Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Tubular Bersirip OEM Baja Tahan Karat |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, lan liya-liyane |
| Wangun | Lurus, wujud U, wujud W, utawa disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Bersirip |
| Terminal | Kepala karet, flens |
| Dawane | Disesuaikan |
| Persetujuan | CE, CQC |
| IkuPemanas tubular bersirip OEMUkuran lan wujud bisa digawe miturut kabutuhan klien, wujud elemen pemanas bersirip duwe tabung lurus tunggal, tabung lurus ganda, wujud U, wujud W, utawa wujud khusus liyane. Volat yaiku 110-380V. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas tubular bersirip OEMdigawe saka tabung baja tahan karat kualitas dhuwur, bubuk magnesium oksida sing dimodifikasi, kabel paduan pemanas listrik tahan dhuwur, lan sirip baja tahan karat, sing diprodhuksi nggunakake peralatan lan teknik produksi canggih. Wis ngalami kontrol kualitas sing ketat.pemanas tabung bersiripbisa dipasang ing saluran blower utawa aplikasi pemanas udara statis utawa obah liyane.
Ingelemen pemanas bersirip tubularyaiku elemen pemanas nganggo sirip logam sing melilit permukaan elemen biasa. Area pembuangan panas 2-3 kali luwih gedhe tinimbang elemen biasa, mulaelemen pemanas siripngidini beban daya permukaan 3-4 kali lipat saka elemen biasa. Dawane pemanas luwih cendhek, nyuda mundhut panas dhewe. Ing kahanan daya sing padha, pemanas iki nduweni kaluwihan pemanasan cepet, pemanasan rata, disipasi panas sing apik, efisiensi termal sing dhuwur, umur layanan sing dawa, ukuran piranti pemanas cilik, lan biaya murah. Pemanas iki wis dirancang kanthi cukup miturut kabutuhan pangguna kanggo instalasi sing gampang.pemanas udara strip bersiripdigunakake sacara wiyar ing manufaktur mekanik, otomotif, tekstil, panganan, peralatan rumah tangga, lan industri liyane, utamane ing industri tirai udara AC.
Pemilihan bahan tabung bersirip
1. Pipa wesi (bahan umum)
Rega murah, gampang teyeng, digunakake ing panggonan sing rugi gedhe lan ora ana syarat khusus.
2.201 Baja tahan karat (bahan konvensional)
Regane murah, kualitas luwih apik tinimbang pipa wesi, cocok kanggo umume lingkungan kerja, suhu kurang saka 300°C.
3. Baja tahan karat 304 (bahan konvensional)
Rega sedheng, kualitas luwih apik tinimbang 201, bisa digunakake ing lingkungan sing rada korosif lan tahan suhu 450°C.
4.316 baja tahan karat
Bahan kualitas dhuwur, kualitas luwih apik tinimbang 304 bisa digunakake ing lingkungan korosif, hemat biaya, digunakake sacara wiyar.
5. 2520 baja tahan karat
Bahan iki luwih apik tinimbang baja tahan karat 316, bisa tahan 1300°C, suhu khusus, lan biaya dhuwur.
6. Nggawa bahan berkualitas Teflon menyang njaba
Dirancang kanggo lingkungan korosif banget ing suhu operasi non-reaktif asam lan basa kuwat 99% 250°C kanthi biaya sing efektif.
jangka panjang
7. Tabung titanium
Bahan kualitas dhuwur, darmabakti kanggo lingkungan korosif banget, ing mayoritas asam kuwat lan alkali tahan suhu dhuwur non-reaksi larang regane umur dawa.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














