| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Perendaman Baja Tahan Karat |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Bahan tabung | 8.5mm |
| Dawane | Deloken tabel ing ngisor iki |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Tegangan | 110-480V, disesuaikan |
| Gunakake | Elemen Pemanas Perendaman |
| Bahan tabung | SS201, SS304, utawa disesuaikan |
| Bahan flensa | SS201, SS304, utawa disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Dawane tabung pemanas flens banyu celup standar kita yaiku L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM, lan liya-liyane. Ukuran flens kita duwe DN40 lan DN50. Sadurunge takon, sampeyan kudu ngirim dawa tabung lan ukuran flens, dawa khusus lan diameter tabung khusus bisa disesuaikan karo kabutuhan. | |
Pemanas rendam elemen pemanas tubular digunakake kanggo meh kabeh jinis piranti pemanas. Gampang dibentuk lan nduweni stabilitas mekanik lan sifat listrik paling dhuwur ing wektu sing padha. Pemanas tubular sekrup wis distandardisasi kanggo digunakake ing cairan, contone, banyu. Pemanas tubular bersirip khusus kanggo lemari utawa trowongan pemanas udara. Pemanas flens gampang dipasang, dikontrol, lan dirawat. Desainer unik minangka kabutuhan sampeyan. Kanggo lingkungan korosif, elemen pemanas tubular bahan titanium luwih apik. Selongsong teflon tambahan kasedhiya.
* Yen sampeyan duwe syarat khusus, kita uga bisa ngatur kanggo sampeyan.
1. Ukuran, dawa, diameter tabung, daya lan voltase bisa disesuaikan karo sing dibutuhake
2. flens cocog karo tangki banyu standar utawa tangki pemanas khusus sampeyan dhewe
3. Permukaan baja tahan karat wis dipoles nganggo elektropolish
4. Dilengkapi karo mesin cuci segel silikon sing fleksibel lan tahan banyu
Elemen pemanas celup baja tahan karat minangka elemen pemanas sing awet lan efisien sing umum digunakake ing aplikasi pemanasan cairan. Elemen iki nduweni ketahanan korosi sing dhuwur lan bisa beroperasi ing suhu dhuwur, saengga cocog kanggo panggunaan industri lan komersial.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














