| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Tubular Bersirip Baja Tahan Karat |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Ukuran sirip | 3mm lan 5mm |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Bahan | SS304, SS321, lan liya-liyane. |
| Gunakake | Elemen Pemanas Sirip Udara |
| Metode segel tabung | sirah karet utawa flange |
| Ukuran dalan | M3, M4, lan liya-liyane. |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Bentuk Elemen Pemanas Tubular Bersirip Baja Tahan Karat bisa digawe lurus, bentuk U, bentuk M, lan bentuk khusus khusus. Daya elemen pemanas bersirip bisa digawe udakara 200-700W, daya dawane uga beda. Elemen pemanas bersirip bisa luwih dhuwur tinimbang tabung pemanas baja tahan karat liyane. Diameter tabung elemen pemanas tubular bersirip yaiku 6,5mm, 8,0mm, 10,7mm, ukuran sirip yaiku 3mm lan 5mm. Kudu ngirim spesifikasi pemanas bersirip ing ngisor iki sadurunge takon. | |
Elemen pemanas tubular bersirip baja tahan karat bisa disesuaikan dadi macem-macem bentuk kanggo nyukupi kabutuhan pelanggan kanggo perendaman langsung ing cairan kayata banyu, lenga, pelarut lan larutan proses, bahan cair, lan udara lan gas.
Elemen pemanas bersirip diprodhuksi nganggo SS304, SS321 lan bahan pipa baja tahan karat liyane, lan uga duwe macem-macem gaya terminal sing bisa dipilih, kayata segel cetakan karet (kanthi tahan banyu sing luwih apik), pengelasan flens lan liya-liyane. Insulasi bubuk magnesia modifikasi suhu dhuwur nyedhiyakake transfer panas sing luwih gedhe.
* Yen sampeyan duwe syarat khusus, kita uga bisa ngatur kanggo sampeyan.
1. Dibrazing, dikerut utawa dilas menyang bagean adhem elemen.
2. Digunakake minangka sambungan sing rapet menyang pemanas, sing dipasang ing tangki utawa wadhah sing mbukak.
3. Disedhiyakake saka kuningan, baja, utawa baja tahan karat. FITTING KOMPRESI
4. Kasedhiya ing kuningan berlapis nikel kanggo instalasi lapangan ing elemen kanthi diameter elemen 0,375”, 0,430”, 0,475”.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














