| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Tubular Penggorengan Baja Tahan Karat |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | Disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Penggorengan |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Terminal | Disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI minangka produsen tabung pemanas penggorengan jero profesional, kita duwe luwih saka 25 taun ing tabung pemanas listrik sing disesuaikan.Kekuwatan sakaelemen pemanas penggorengan minyakuga bisa disesuaikan karo kabutuhan. Kepala tabung biasane nggunakake flens, bahan flens digawe saka baja tahan karat utawa tembaga. | |
Pemanas tubular penggorengan jero baja tahan karatyaiku elemen pemanas listrik silinder kanthi rong kepala pemanas. Dilindhungi nganggo selubung baja tahan karat. Pemanas kepala ganda biasane digunakake kanggo manasi barang padhet, kayata pelat pemanas mesin cetak injeksi utawa macem-macem alat, lan pemanas kepala ganda uga bisa digunakake kanggo manasi banyu utawa gas ing kahanan tartamtu. Pilihan teknologi bakal gumantung saka spesifikasi teknis lan aplikasi sing dibutuhake. Nalika sampeyan ora yakin karo produk sing dibutuhake, kita bakal menehi saran solusi sing paling apik kanggo sampeyan miturut kabutuhan sampeyan. Pemanas tubular disesuaikan kanthi macem-macem bentuk kanggo nyukupi kabutuhan pelanggan kanggo perendaman langsung ing cairan kayata banyu, lenga, pelarut lan larutan proses, bahan cair, lan udara lan gas.
1. Kita nawakake model standar uga model sing disesuaikan
2. Kita nawakake macem-macem diameter tabung kaya 6 mm, 8 mm, 11 mm, 12.5mm, 16mm & 18mm
3. Kita nawakake macem-macem bahan sarung. Bisa kasedhiya ing macem-macem bahan kaya Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Tembaga & Titanium
4. Kita nawakake macem-macem wujud miturut panjaluk pelanggan: pemanas immersion nganggo flens utawa sekrup, pemanas tahan bledosan
5. Macem-macem pilihan terminal kasedhiya
6. Macem-macem wujud lan ukuran kasedhiya
7. Awet lan luwih awet
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














