Parameter Produk
| Jeneng Produk | Kabel Pemanas Freezer Pencairan |
| Bahan Isolasi | Karet silikon |
| Diameter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | kabel pemanas cair |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Pencairan kasebutdawane kabel pemanas freezer, voltase lan daya bisa disesuaikan karo kabutuhan. Diameter kawat bisa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, lan 4.0mm. Permukaan kawat bisa digawe saka firberglass, aluminium utawa baja tahan karat. Ingpemanas kawat defrostBagian pemanas nganggo konektor kawat timbal bisa disegel nganggo endhas karet utawa tabung penyusutan tembok ganda, sampeyan bisa milih miturut kabutuhan panggunaan sampeyan dhewe. | |
Konfigurasi Produk
Ingkabel pemanas sing dijalinyaiku kanggo nambah lapisan kepang baja tahan karat, lapisan kepang aluminium lan lapisan kepang fiberglass adhedhasar kawat pemanas silikon asli (foto produk nuduhakekawat pemanas kepang baja tahan karat), amarga tambahing lapisan kepang, efek protèktif saya tambah ing instalasi lan panggunaan, utamane digunakake ing panyimpenan adhem pigura lawang kulkas lan efek pencairan liyane.
Bahan kawat pemanas karet silikon kasusun saka awak serat, kawat pemanas paduan, lan insulator karet silikon. Struktur kasebut dipérang dadi struktur spiral, struktur multi-inti, struktur kawat tunggal, lan struktur lapisan ganda. Cara kerjane yaiku pemanasan listrik. Proses kasebut yaiku nggulung kawat pemanas paduan ing awak serat kanggo ngasilake resistivitas tartamtu, banjur mbungkus lapisan gel silika ing njaba inti pemanas spiral kanggo nduweni peran insulasi lan konduksi panas. Tingkat konversi panas kawat panas gel silika luwih dhuwur, nganti luwih saka 98%. Iki kalebu jinis pemanasan listrik. Cocok kanggo ngolah produk elektronik, perawatan medis kompres panas, perawatan kesehatan pijet, tropis listrik, produk penurunan bobot, lan liya-liyane, bisa nduweni peran tambahan termal tartamtu.
Fitur Produk
1, Bahan kawat pemanas: paduan nikel kromium, Constantan, paduan tembaga-nikel, lan liya-liyane;
2. Kabel pemanas kepang aluminiumStruktur: lapisan njero digawe saka kawat pemanas spiral utawa bahan pemanas inti lurus; Lapisan njaba digawe saka lapisan kepang baja tahan karat utawa lapisan kepang aluminium, rong lapisan lapisan insulasi ing njero lan njaba, lapisan insulasi digawe saka gel silika, lapisan insulasi njero digawe saka kawat tembaga sing dikepang minangka lapisan pelindung, lan lapisan pelindung dilapisi karo gel silika kanggo lapisan insulasi njaba. Tahan suhu dhuwur, tahan aus, tahan tarik sing kuwat;
3, Tes mlengkung: luwih saka 5.000 kali, ora ana sing ora normal;
4, Tes gulungan: luwih saka 25.000 kali, ora ana sing ora normal;
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













