| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Mesin Pencuci Piring SS304 Tubular W10134009 kanggo Whirlpool |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 8.0mm |
| Ukuran | 9 x 8 x 2,1 inci |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Tegangan | 110V |
| Kekuwatan | disesuaikan |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Jumlah karton | 30 pcs siji karton |
| Persetujuan | CQC/CE |
| Elemen pemanas W10518394/W10134009 iki digunakake ing mesin cuci piring. Elemen pemanas mesin cuci piring nambahake banyu panas sajrone proses ngumbah piring lan mbantu ngeringake piring ing pungkasan ngumbah piring. Produk memenuhi utawa ngluwihi kualitas spesifikasi OEM lan wis diuji kanthi apik dening pabrikan. 1. Paket kalebu: W10518394/W10134009 elemen pemanas mesin cuci piring kalebu 1 elemen pemanas, 2 pengikat pemanas. 2. Model sing kompatibel: Elemen pemanas mesin cuci piring kanggo Kenmore, Whirlpool, Amana, Roper, Estate, Ikea, Inglis, Magic Chef, Crosley, May-tag. 3. Instalasi: Pedhot sambungan catu daya sadurunge masang komponen iki. Gunakake sarung tangan kerja kanggo nglindhungi tangan sampeyan. Gunakake kunci inggris sing bisa diatur, obeng, lan tang irung jarum. Sampeyan bisa nemokake video ndandani ing YouTube lan tindakake kanggo nginstal, amarga ana akeh video dhewe sing bisa mbantu nuntun sampeyan sajrone ndandani lan ngirit atusan dolar tinimbang nelpon tukang ndandani kanggo ndandani barang-barang sing bisa ditindakake dhewe dening sing duwe omah! | |
Elemen pemanas mesin cuci piring W10518394/W10134009 sing wis diupgrade iki nambahake banyu panas sajrone siklus cuci piring lan mbantu ngeringake piring ing pungkasan siklus. Elemen pemanas mesin cuci piring W10134009 bakal ngurangi daya, tahan suhu dhuwur, lan panas kanthi rata. Nalika dipasang ing mesin cuci piring, ora bakal nglelehke ember plastik njero. Yen mesin cuci piring ora bisa nglebokake siklus cuci piring, mesin cuci piring ora bisa urip utawa bocor, lampu pembersih ing panel kontrol kedhip-kedhip, komponen ora panas, lan banyu ing mesin cuci piring ora panas, komponen kasebut kudu diganti.
Instalasi mbutuhake perhatian:
Pedhot sambungan catu daya sadurunge masang elemen pemanas mesin cuci piring whirlpool panggantos. Gunakake kunci inggris sing bisa diatur, obeng, lan tang irung jarum. Sampeyan bisa nemokake video ndandani ing YouTube lan tindakake kanggo masang elemen pemanas. Sawise elemen pemanas dai dipasang, kudu digantung lan ora kena kontak langsung karo sisih ngisor plastik mesin cuci piring.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














