Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Bantalan Karet Silikon nganggo Perekat 3M |
| Bahan | Karet silikon |
| Kekandelan | 1.5mm |
| Tegangan | 12V-230V |
| Kekuwatan | disesuaikan |
| Wangun | Bunder, kothak, persegi panjang, lan liya-liyane. |
| Perekat 3M | bisa ditambahake |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Bantalan Pemanas Karet Silikon |
| Termianl | Disesuaikan |
| Paket | karton |
| Persetujuan | CE |
| Pemanas Karet Silikon ngandhutbantalan pemanas karet silikon, pemanas crankcase, pemanas pipa saluran pembuangan, sabuk pemanas silikon, pemanas home brew, kawat pemanas silikon. Spesifikasi bantalan pemanas karet silikon bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. Pemanas bantalan karet silikonUkuran bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. Pemanas karet silikon bisa ditambahake perekat 3M, suhu sing diwatesi utawa kontrol suhu. Tegangan bisa digawe saka 12V-240V. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas bantalan karet silikonUtamane kasusun saka kawat pemanas listrik paduan nikel kromium lan lapisan insulasi suhu dhuwur karet silikon. Lapisan insulasi suhu dhuwur karet silikon digawe saka karet silikon lan lembaran komposit kain serat kaca (ketebalan standar 1,5mm),bantalan pemanas karet silikonnduweni kelembutan sing apik, bisa cedhak karo obyek sing dipanasake; Elemen pemanas diproses nganggo foil paduan nikel, lan daya pemanasan bisa tekan 1.2W/CM2, lan pemanasan luwih seragam. Kanthi cara iki, panas bisa ditransfer menyang ngendi wae sing dibutuhake.
Ingtikar pemanas karet silikonnduweni pemanasan sing cepet, suhu sing seragam, efisiensi termal sing dhuwur, kekuatan sing dhuwur, gampang digunakake, umur aman nganti patang taun, ora gampang tuwa.
Data Teknis Produk
1. Resistensi suhu paling dhuwur saka bahan insulasi: 250 ℃
2. Suhu operasi maksimal: 250℃- 300℃
3. Resistensi insulasi: ≥5 MΩ
4. Kekuwatan kompresi: 20000v/5s
5. Deviasi daya: ±8%
6. Tahan voltase: >5 KV,
7. Maksimum 1000mm×8000mm, minimal 20mm×20mm, kekandelan 1.5mm (paling tipis 0.8mm, paling kandel 4mm) dawane timbal: standar 200mm, hubungi perusahaan kita yen sampeyan ngluwihi ukuran ing ndhuwur.
Aplikasi Produk
Bantalan pemanas silikonminangka elemen pemanas listrik umum, digunakake sacara wiyar ing macem-macem pangolahan mekanik, peralatan elektronik, peralatan medis, kimia lan panganan lan bidang liyane, asring digunakake ing pemanasan, pangatusan, insulasi, suhu konstan lan operasi liyane.
1, mesin transfer panas pelat pemanas
2. Pemanas drum lenga
3, mesin segel panas lembaran pemanas
4, pemanasan pipa kimia
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









