Parameter Produk
| Jeneng Produk | Bantalan Pemanas Karet Silikon kanggo Baterai |
| Bahan | Karet silikon |
| Kekandelan | 1.5mm |
| Tegangan | 12V-230V |
| Kekuwatan | disesuaikan |
| Wangun | Bunder, kothak, persegi panjang, lan liya-liyane. |
| Perekat 3M | bisa ditambahake |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Bantalan Pemanas Karet Silikon |
| Termianl | Disesuaikan |
| Paket | karton |
| Persetujuan | CE |
| Pemanas Karet Silikon iki isine bantalan pemanas karet silikon, pemanas crankcase, pemanas pipa saluran pembuangan, sabuk pemanas silikon, pemanas home brew, lan kawat pemanas silikon. Spesifikasi bantalan pemanas karet silikon bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. | |
Konfigurasi Produk
Bantalan pemanas karet silikon kanggo batere minangka solusi sing apik banget kanggo njaga batere ing kisaran suhu sing optimal, utamane ing lingkungan kanthi suhu ekstrem. Bantalan iki fleksibel, awet, lan nyedhiyakake pemanasan sing seragam, saengga cocog kanggo aplikasi pemanasan batere ing macem-macem bidang kayata kendaraan listrik, aerospace, lan instalasi jarak jauh. Bantalan pemanas karet silikon batere bisa disesuaikan miturut panyuwunan sampeyan.
Fitur Produk
1. Pemanasan Seragam: bantalan pemanas karet silikon baterei nyebarake panas kanthi rata ing lumahing, njamin pengaturan suhu sing konsisten kanggo baterei.
2. Fleksibilitas: bantalan pemanas karet silikon baterei bisa cocog karo bentuk kemasan baterei, saengga bisa digawe panas kanthi efektif ing papan sing sempit utawa ora rata.
3. Kekuwatan: Tahan marang kelembapan, bahan kimia, lan kerusakan mekanik, ndadekake bantalan pemanas karet silikon baterei cocok kanggo lingkungan sing atos.
4. Cepet Anget: bantalan pemanas karet silikon baterei cepet panas, njamin baterei tekan suhu operasi optimal kanthi cepet.
Cara Milih Pemanas sing Tepat
1. Rentang Suhu: Pilih bantalan pemanas karet silikon baterei sing bisa beroperasi ing kisaran suhu sing dibutuhake kanggo pemanasan baterei, biasane saka -40°C nganti 100°C (-40°F nganti 212°F).
2. Rating Daya: Nemtokake kapadhetan daya (watt saben inci persegi) adhedhasar ukuran baterei lan kabutuhan pemanasan. Kapadhetan daya umum kanggo pemanas baterei wiwit saka 5 W/in² nganti 20 W/in².
3. Tegangan: Cocokake tegangan bantalan pemanas karet silikon baterei karo catu daya sampeyan, umume 12V, 24V, utawa 48V kanggo aplikasi baterei.
4. Ukuran lan Wangun: Pilih bantalan pemanas karet silikon baterei sing cocog karo dimensi kemasan baterei sampeyan. Wangun lan ukuran khusus asring kasedhiya.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314








