| Jeneng Produk | Pemanas Pipa Saluran Karet Silikon |
| Bahan | Karet silikon |
| Jembar | 20mm, 25mm, 30mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | 0.5M-20M, utawa khusus |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas pipa saluran pembuangan |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Ingpemanas pipa saluran pembuanganbisa digunakake kanggo saluran pipa lan uga bisa digunakake kanggo nglelehke saluran udara chiller. Ambane sabuk sakapemanas pipa saluran pembuangansabuk iku 20mm, 25mm, 30mm lan sapanunggalane. Dawane bisa disesuaikan saka 1M nganti 20M, dawa liyane bisa disesuaikan miturut kabutuhan. Ingsabuk pemanas saluran pembuangan silikonbisa digawe 20W saben meter, 30W saben meter utawa 40W saben meter; Yen sampeyan kudu disesuaikan daya liyane, hubungi kita luwih dhisik. | |
Pemanas pita saluran pembuangankabel minangka solusi insulasi pipa lan anti-pembekuan sing populer lan efisien.Pemanas saluran pembuangannduwèni gradien suhu sing cendhak, periode stabilitas termal sing dawa, cocog kanggo panggunaan jangka panjang, lan nggunakaké panas (daya listrik) sing luwih sithik tinimbang pemanas listrik.
Keuntungan sakakabel pemanas saluran pembuangankalebu efisiensi termal sing apik, konsumsi energi sing sithik, gampang konstruksi lan instalasi, kesederhanaan desain, kurang polusi, umur layanan sing luwih dawa, lan liya-liyane. Kanggo nyukupi syarat operasi khas pemanasan, insulasi, utawa anti-pembekuan, kerjane kanthi nyebarake jumlah panas tartamtu liwat media pelacak panas lan nambahi mundhut pipa pelacak panas kanthi ijol-ijolan panas langsung utawa ora langsung.
Sawisé chiller mlaku sawetara wektu, bilah kipas beku lan kudu dicairke kanggo ngeculake banyu sing leleh saka gudang liwat pipa saluran pembuangan. Sajrone proses pembuangan, banyu asring beku ing pipa saluran pembuangan amarga sebagian tingkat banyu ana ing panyimpenan adhem. Rong cara kanggo nyegah iki yaiku masang kabel pemanas ing pipa saluran pembuangan lan manasi pipa saluran pembuangan supaya banyu bisa metu kanthi lancar sawise diwenehi frosting.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














