| Jeneng Produk | Pemanas Saluran Pembuangan Ruang Dingin Pencairan Karet Silikon |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Ukuran | 5*7mm |
| Dawane | 0.5M-20m |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas Saluran Pembuangan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Persetujuan | CE |
| Dawane pemanas saluran pembuangan ruangan adhem yaiku 0,5m, 1,0m, 1,5m, 2m, 3m, 4m, 5m, lan sapanunggalane, dayane bisa digawe 40W/M lan 50W/M, dawane kawat timbal yaiku 1000mm. Dawane pemanas pipa saluran pembuangan, daya lan voltase bisa disesuaikan karo kabutuhan pelanggan, kita duwe stok pemanas saluran pembuangan 220V, lan dayane 40W/M. | |
Pemanas saluran pembuangan karet silikon cepet lan seragam, kinerja insulasi sing andal, fleksibilitas sing kuwat, kontak langsung lan cedhak karo peralatan pemanas, kinerja tahan banyu sing apik, tahan korosi lembab lan kimia, kualitas stabil, ora gampang tuwa, bisa digunakake sedawaning taun. Cocok kanggo kabeh jinis kulkas, freezer, aksesoris pendingin, pencairan pipa.
Sifat struktural:
(1) Utamane kasusun saka kawat paduan nikel-kromium lan bahan insulasi karet silikon, pemanasan cepet, efisiensi termal dhuwur lan umur layanan dawa.
(2) rangka inti serat kaca non-alkali sing nggulung kawat pemanas listrik, insulasi utama yaiku karet silikon, tahan panas sing apik, kinerja insulasi sing dipercaya.
(3) Fleksibilitas sing apik banget, bisa langsung dipasang ing peralatan pemanas, kontak sing apik, pemanasan seragam.
1. Tahan suhu sing apik. Kabèhé nganggo karet silikon minangka insulasi lan bahan konduktivitas termal (kalebu kabel listrik), lan suhu kerjane -60 nganti +200°C.
2. Konduktivitas termal sing apik: Liwat generasi panas, konduksi panas langsung, efisiensi termal sing dhuwur, pemanasan jangka pendek kanggo entuk efek kasebut.
3. Kinerja listrik sing bisa dipercaya: Nalika saben sabuk pemanas listrik metu saka pabrik, sabuk kasebut ngliwati uji resistensi DC sing ketat, tegangan dhuwur sing dicelupake, lan uji resistensi insulasi kanggo njamin kualitas.
4. Struktur sing kuwat, fleksibel lan gampang ditekuk; Digabungake karo kabeh bagean buntut adhem, ora ana titik pengikatan. Struktur sing cukup, gampang dipasang.
5. Desain sing kuwat: dawa pemanasan, dawa kabel, voltase sing dirating lan daya ditemtokake dening pangguna.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













