Parameter Produk
| Jeneng Produk | Sabuk Pemanas Saluran Pembuangan Karet Silikon |
| Bahan | Karet silikon |
| Ambane sabuk | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, lan liya-liyane. |
| Dawane sabuk | 2 kaki, 3 kaki, 4 kaki, 5 kaki, 6 kaki, lan liya-liyane. |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas pipa saluran pembuangan |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Sabuk pemanas pipa saluran pembuangan digawe saka karet silikon, lan warna sabuk kita duwe abang, biru lan abu-abu. Jembaré sabuk bisa digawe 14mm, 20mm, 25mm lan 30mm, dawané sabuk bisa disesuaikan 2 kaki, 3 kaki, 4 kaki, 5 kaki, 6 kaki, lan liya-liyané. | |
Konfigurasi Produk
Sabuk pemanas pipa karet silikonminangka solusi pemanasan sing efisien, aman, lan gampang dipasang, utamane cocok kanggo papan sing mbutuhake pemanasan, kayata pencairan pipa.sabuk pemanas pipa saluran pembuangannduweni kaluwihan kapadhetan daya dhuwur, pemanasan cepet, efisiensi termal dhuwur lan umur dawa. Resistensi suhu maksimum saka bahan insulasi sakapemanas pipa saluran pembuangan silikonyaiku 300 ° C, suhu layanan maksimum yaiku 250 ° C, kesalahan daya yaiku 8%, resistensi insulasi yaiku ≥5 MΩ, kekuatan kompresi yaiku 1500v/5s lan resistensi listrik yaiku 6KV. Ingsabuk pemanas saluran pembuangan defrostIki cocok banget kanggo area adhem, fungsi utamane kalebu insulasi pipa banyu panas, pencairan, es lan salju lan liya-liyane. Tahan suhu dhuwur, tahan adhem lan tahan tuwa ndadekake cocog kanggo ngatasi masalah suhu rendah.
Aplikasi Produk
Karet silikonpita pemanas pipaKinerja tahan banyu apik, bisa digunakake kanggo situs gas teles lan non-bledosan, peralatan industri utawa pipa laboratorium, pemanas tangki lan tangki, pemanas lan insulasi, bisa langsung dililit ing permukaan bagean sing digawe panas, instalasi gampang, aman lan dipercaya. Cocok kanggo area adhem, fungsi utama pipa lan solar khusussabuk pemanas listrik karet silikonyaiku insulasi pipa banyu panas, pencairan, salju lan es. Iki nduweni karakteristik tahan suhu dhuwur, tahan adhem dhuwur lan tahan tuwa.sabuk pemanas saluran pembuangan defrostbisa digunakake kanggo kompresor AC, motor, pompa submersible lan peralatan pemanas tambahan liyane; Kekuwatan dielektrik saka jinis tahan voltase dhuwur kuwat banget, lan cocok kanggo pemanas tambahan motor voltase dhuwur lan tahan ledakan.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














