Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pita Pemanas Saluran Pembuangan Karet Silikon China |
| Bahan | Karet silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Dawane pemanasan | 0.5M-20M |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas pipa saluran pembuangan |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Kekuwatan sakaPita Pemanas Saluran Pembuanganyaiku 40W/M, kita uga bisa digawe kekuwatan liyane, kayata 20W/M, 50W/M, lan liya-liyane. Lan dawanepemanas pipa saluran pembuanganduwe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, lan liya-liyane. Sing paling dawa bisa digawe 20M. Paket sakapemanas saluran pembuanganyaiku siji pemanas nganggo siji tas transplantasi, jumlah tas khusus ing dhaptar luwih saka 500pcs kanggo saben dawa. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas saluran pembuangandirancang kanggo diselehake ing sisih ngisor tray kolektor ing njero peralatan pendingin ing kamar adhem, kanggo nyegah pembekuan lan supaya banyu kondensat mili kanthi bebas. Termostat terintegrasi ndadekake piranti kasebut otonom. Rating daya sing paling umum digunakake yaiku 50 W/m. Nanging, kanggo tray plastik, disaranake banget nggunakake kisaran 40W/m.
Fitur Produk
Pita Pemanas Saluran Pembuangannglindhungi saluran pasokan banyu lan saluran pembuangan sing digunakake ing omah saka pembekuan amarga suhu sing endhek.
1. Kabel pemanas pipaGampang dipasang, sampeyan bisa masang dhewe, cocok kanggo pipa banyu plastik lan logam rumah tangga.
2. Kabel pemanas pipa nyegah pipa banyu saka pembekuan, saengga banyu bisa mili kanthi normal ing ngisor 0 ° C.
3. Kabel pemanas saluran pembuangan cocok kanggo pipa logam utawa pipa plastik sing diisi banyu.
4. Kabel pemanas gampang dipasang
5. Kabel pemanas iki aman digunakake lan awet.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













