Parameter Produk
| Jeneng Produk | Bantalan Panas Silikon |
| Bahan | Karet silikon |
| Kekandelan | 1.5mm |
| Tegangan | 12V-230V |
| Kekuwatan | disesuaikan |
| Wangun | Bunder, kothak, persegi panjang, lan liya-liyane. |
| Perekat 3M | bisa ditambahake |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Bantalan Pemanas Karet Silikon |
| Termianl | Disesuaikan |
| Paket | karton |
| Persetujuan | CE |
| Pemanas Karet Silikon iki isine bantalan panas karet silikon, pemanas crankcase, pemanas pipa saluran pembuangan, sabuk pemanas silikon, pemanas home brew, lan kawat pemanas silikon. Spesifikasi bantalan pemanas karet silikon bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. | |
Konfigurasi Produk
Bantalan pemanas silikon nduweni kaluwihan tipis, entheng, lan fleksibel. Bisa ningkatake transfer panas, nyepetake pemanasan, lan nyuda daya sajrone proses operasi. Karet silikon sing diperkuat serat kaca nyetabilake dimensi pemanas.
Fitur Produk
1. Konstruksi: Iki digawe saka bahan sing awet lan berkualitas tinggi sing tahan aus. Bantalan panas silikon digawe saka karet silikon sing fleksibel banget, dene lapisan insulasi digawe saka bahan sing tahan suhu dhuwur.
2. Rentang suhu: Bantalan panas silikon iki bisa beroperasi ing kisaran suhu -60°C nganti 230°C, dadi solusi serbaguna kanggo macem-macem industri.
3. Bisa disesuaikan: Bantalan panas silikon iki kasedhiya ing macem-macem bentuk lan ukuran, saengga para pelanggan bisa entuk solusi khusus sing cocog karo kabutuhan khusus.
4. Catu daya: Bantalan panas silikon iki didayani nganggo listrik, lan catu dayane bisa saka 12v nganti 480v gumantung saka aplikasi lan kabutuhan pelanggan.
Aplikasi Produk
1. Manasi permukaan lan bahan sing mbutuhake suhu tetep.
2. Pemanasan permukaan kanthi cepet nganti suhu sing dikarepake.
3. Pangeringan panas kanggo macem-macem produk kayata komposit, polimer, lan resin.
4. Pangopènan lan kontrol suhu kanggo macem-macem proses lan peralatan.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314








