| Jeneng Produk | Pemanas Saluran Cair Silikon kanggo Kamar Dingin lan Kamar Freezer |
| Bahan | Karet silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Dawane | 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, 5M, lan liya-liyane. |
| Tegangan | 110V-230V |
| Kekuwatan | 30W/M, 40W/M, 50W/M |
| Dawane kawat timbal | 1000mm |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Tipe terminal | disesuaikan |
| Sertifikasi | CE |
| 1. Dawane, daya, lan voltase pemanas saluran defrost bisa disesuaikan karo kabutuhan klien, daya pemanas saluran pembuangan ana 40W/M lan 50W/M, sawetara pelanggan butuh daya sing luwih murah, kayata 25W/M. Pemanas saluran 220V lan 40W/M kita duwe stok ing gudang, daya lan voltase liyane kudu digawe khusus, wektu produksi udakara 7-10 dina kanggo 1000pcs; 2. Dawane kabel timbal saka kabel pemanas pipa saluran pembuangan yaiku 1000mm, dawane bisa dirancang 1500mm, utawa 2000mm; Sawetara syarat khusus kudu dikabari sadurunge ditakoni, elemen pemanas kita bisa disesuaikan. | |
Kabel pemanas saluran pembuangan dirancang kanggo dipasang ing njero pipa kanggo nguras banyu saka peralatan pendingin pencairan sing dipasang ing kamar adhem. Kabel iki mung bisa digunakake sajrone siklus pencairan. Disaranake nggunakake pengontrol kanggo mesthekake yen resistensi iki duwe umur layanan sing dawa.
Cathetan: Rating daya sing paling umum digunakake yaiku 50 W/m. Kajaba iku, disaranake nggunakake kisaran 40W/m kanggo pipa plastik.
Kabel pemanas drainase sing fleksibel banget iki cepet, aman, lan gampang banget digunakake. Model standar utawa desain khusus miturut kabutuhan sampeyan ngatasi sebagian besar masalah sing bisa sampeyan temoni sajrone instalasi.
1. Enteni banyu saka siklus pencairan es mili menyang evaporator nganggo kabel pemanas.
2. Enteni banyu saka siklus pencairan es mili nganggo kabel pemanas.
3. Lindungi cairan saka es ing sistem pendingin nganggo kabel pemanas.
4. Cegah es supaya ora mbentuk wadhah pembuangan nganggo kabel pemanas.
Pèngetan:Aja sembarangan ngethok kabel pemanas kanggo nyepetake dawa buntut sing adhem.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.














