Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pabrik Elemen Pemanas Casing Engkol Silikon kanggo Kompresor |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Bahan | karet silikon |
| Ambane sabuk | 14mm, 20mm, 25mm, lan liya-liyane. |
| Dawane sabuk | Disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Sabuk pemanas crankcase |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Persetujuan | CE |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI iku saka ChinaPabrik Elemen Pemanas Kotak Engkol, jembaré pemanas crankcase duwé 14mm, 20mm, 25mm, lan 30mm. Dawané sabuk bisa disesuaikan karo keliling kompresor sampeyan, cara pemasangané yaiku nganggo pegas. | |
Konfigurasi Produk
Matriks sakasabuk pemanas kompresor crankcaseSabuk iki dawa, kanthi alur sempit ing tengah sisih siji, kabel resistensi dililit ing serat kaca ing ndhuwur kabel, liwat bolongan matriks, kabel lan kabel karet silikon disambungake karo klip tembaga lan karet silikon disegel ing pucuk sabuk pemanas, banjur pengait retracting dipasang ing pucuk nganggo paku keling, lan pegas retracting dipasang ing pengait retracting, lan pucuk liyane ditarik nalika digunakake. Sambungan pegas disetel ing sekitar poros engkol, lan sawise listrik, lenga dilembutake dening panas, supaya kompresor gampang diwiwiti.
Fungsi Produk
Sawisé kompresor dipateni suwé, lenga pelumas ing crankcase bakal mili bali menyang panci lenga, nyebabaké lenga pelumas dadi padhet, banjur mengaruhi kinerja pelumasan. Kanggo nyegah iki, kompresor biasane dilengkapisabuk pemanas crankcasePeranésabuk pemanas crankcaseyaiku njaga lenga pelumas ing crankcase ing suhu sing cocog kanthi cara dipanasake kanggo njamin fluiditas lan efek pelumasan saka lenga pelumas.
Suhu pambukaan sakapemanas crankcase ACumume disetel ing suhu udakara 10 ° C, amarga viskositas lenga pelumas bakal mundhak kanthi cetha ing ngisor 0 ° C, lan fluiditas bakal dadi luwih elek, lan fluiditas sing luwih apik bisa digayuh ing ndhuwur 10 ° C. Nalika suhu tekan nilai sing disetel, sabuk pemanas bakal diuripake nganti suhu lenga pelumas ing crankcase tekan kisaran sing cocog.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














