Parameter Produk
| Jeneng Produk | Bantalan Pemanas Minyak Karet Silikon |
| Bahan | Karet silikon |
| Kekandelan | 1.5mm |
| Tegangan | 12V-230V |
| Kekuwatan | disesuaikan |
| Wangun | Bunder, kothak, persegi panjang, lan liya-liyane. |
| Perekat 3M | bisa ditambahake |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Bantalan Pemanas Karet Silikon |
| Termianl | Disesuaikan |
| Paket | karton |
| Persetujuan | CE |
| Pemanas Karet Silikon iki isine bantalan pemanas karet silikon, pemanas crankcase, pemanas pipa saluran pembuangan, sabuk pemanas silikon, pemanas home brew, lan kawat pemanas silikon. Spesifikasi bantalan pemanas karet silikon bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. | |
Konfigurasi Produk
Bantalan pemanas karet silikonminangka produk sing disenengi dening macem-macem industri. Amarga desaine fleksibel banget, bentuk lan ukurane bisa diganti, lan bisa digulung, mula gampang nempel ing permukaan obyek sing arep dipanasake. Iki minangka elemen pemanas sing serbaguna banget lan bisa digunakake ing lemari panyimpenan panganan, drum minyak, printer 3d, lan liya-liyane.
1. Tegangan operasi: 3.7-380V bisa sembarang, ing kene diwatesi mung kanggo bagean produk sing disesuaikan
2. Suhu permukaan: 0-200°C, impor 180°C, domestik 150°C bisa digunakake sajrone wektu sing suwe (ora bisa dipanasake ing cairan)
3. Wangun sing disesuaikan: wujud apa wae ing rentang desain produksi (ora bisa dipotong sawise produk rampung)
4. Tikar pemanas karet silikonkekandelan: 1.5-1.8mm (bisa mlengkung kanthi kelengkungan)
Aplikasi Produk
Bantalan pemanas karet silikonwis digunakake sacara wiyar kanggo nyedhiyakake lingkungan termal kanggo peralatan komunikasi ruangan, insulasi ruangan lan antibeku, pemanasan peralatan kimia, antibeku pipa, insulasi baterei serep peralatan ruangan, perawatan medis, mesin lan peralatan instrumentasi, tubular, anti-beku, insulasi termal, Pemanas Drum, Periferal Komputer, peralatan pangolahan foto, peralatan pangolahan semikonduktor, lan liya-liyane. Macem-macem industri.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









