Parameter Produk
| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Kulkas Samsung DA47-00192E Foil Aluminium |
| Bahan | Kawat pemanas + pita aluminium foil |
| Tegangan | 12V |
| Kekuwatan | 2W |
| Wangun | Disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | Disesuaikan |
| Model terminal | Disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 200 PCS |
| Gunakake | Pemanas aluminium foil |
| Paket | 100 pcs siji karton |
| Ikielemen pemanas foil aluminiumOnderdil Samsung DA47-00192E kanggo kulkas dirancang kanggo nyukupi standar kualitas lan kinerja paling dhuwur, supaya piranti sampeyan bisa mlaku kanthi efisien lan efektif. Spesifikasi (ukuran, bentuk, voltase lan daya) disesuaikan karo conto asline. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas aluminium foilyaiku elemen pemanas sing digawe saka kabel pemanas sing diisolasi silikon utawa kabel pemanas PVC, sing biasane diselehake ing antarane rong potongan aluminium foil utawa digabungake ing siji lapisan aluminium foil.bantalan pemanas aluminium foilnduweni lapisan ngisor sing bisa nempel dhewe, sing bisa dipasang kanthi trep lan cepet ing panggonan sing mbutuhake insulasi. Pemanas bantalan aluminium foil gampang digunakake lan bisa dipasang kanthi cepet ing area pemanasan ing ngendi dibutuhake. Parameter teknis kalebu ukuran sing bisa disesuaikan, voltase sing bisa disesuaikan, deviasi daya (deviasi resistensi) ≤5%, arus bocor ≤0.5mA ing suhu kerja, deviasi daya ± 10% saka nilai sing dirating ing voltase sing dirating, lan kekuatan adhesi aluminium foil lan kawat pemanas ≥2N/1min tanpa ngelupas utawa tiba. Tegangan kerja sakabantalan pemanas aluminium foilbisa dirancang minangka 12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, lan liya-liyane, lan suhu kerjane bisa tekan 160°C. Performane ora bakal kena pengaruh suhu endhek -30°C.
Aplikasi Produk
Bantalan pemanas aluminium foilnduweni kaluwihan ukuran cilik, bobot entheng lan efisiensi pemanasan sing dhuwur, mula digunakake sacara wiyar ing pirang-pirang bidang. Pemanas aluminium foil digunakake sacara wiyar ing industri manufaktur piranti, kayata pencairan ing kulkas lan freezer, insulasi rice cooker, lan meja pemanas listrik.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















