| Jeneng Produk | Grosir & Produsen Pemanas Cair Kulkas |
| Diameter tabung | 6.5mm |
| Dawane | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm, utawa khusus |
| Kekuwatan | 345W, utawa khusus |
| Tegangan | 110V-230V |
| Model terminal | 6.3mm |
| Paket | Paket standar dikemas ing karton, utawa siji pemanas karo siji tas. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Sertifikasi | CE,CQC |
| Gunakake | pencairan kanggo kulkas, freezer, lan liya-liyane. |
| 1. Pemanas JW yaiku Grosir & Produsen Pemanas Cair Kulkas, spesifikasi tabung pemanas cair kita bisa disesuaikan karo gambar utawa gambar pelanggan. Wangun pemanas cair tubular utamane duwe bentuk lurus, bentuk U, tipe AA lan bentuk khusus liyane. 2. Pemanas pencair ing dawane link umume duwe 360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm, lan 580mm, sawetara pelanggan uga duwe dawa liyane, bisa disesuaikan lan kita ora duwe sing standar. 3. Kanggo paket tabung pemanas defrost, standar kita yaiku ngemas pemanas nganggo karton langsung, lan kita uga bisa ngemas pemanas nganggo tas, siji pemanas nganggo siji tas, lan 100 pcs saben karton. | |
Pemanas defrost kulkas digawe saka baja tahan karat 304 minangka cangkange, lan kawat paduan termal listrik spiral (nikel kromium, wesi kromium paduan) disebar ing sadawane arah aksial tengah tabung. Plataran kosong diisi bubuk MgO kanthi insulasi lan konduktivitas termal sing apik. Bagean penghubung tabung pemanas lan saluran timbal ditutup nganggo segel tekanan panas kepala karet utawa selongsong penyusut panas, supaya tabung pemanas bisa digunakake kanthi normal luwih saka 5 taun ing lingkungan sing lembab. Kawat timbal tabung pemanas defrost stainless steel bisa disesuaikan miturut kabutuhan pelanggan, dawa standar yaiku 800mm, lan macem-macem jinis terminal bisa ditambahake ing ujung njaba kawat timbal, kayata 6.3mm, 4.8mm lan liya-liyane.
Tabung pemanas defrost dirancang lan dikembangake kanggo kabeh jinis panyimpenan adhem, pendinginan, tampilan, kabinet pulo, lan peralatan pembekuan liyane kanggo pemanasan listrik lan komponen listrik pencairan. Bisa dipasang kanthi gampang ing sirip chiller, kondensor, lan undercarriage tangki banyu kanggo pencairan. Kinerja produk iki wis dibuktekake luwih saka 30 taun praktik: nduweni efek pencairan sing apik; Kinerja listrik sing stabil, tahan insulasi sing dhuwur; Tahan korosi, anti-penuaan; Kapasitas overload sing kuwat; Arus bocor cilik, stabil lan dipercaya; Umur layanan sing dawa lan karakteristik liyane.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.













