Parameter Produk
| Jeneng Produk | Sabuk Pemanas Fermentasi Home Brew |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Kekuwatan | 20-25W |
| Tegangan | 110-230V |
| Bahan | karet silikon |
| Ambane sabuk | 14mm lan 20mm |
| Dawane sabuk | 900mm |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | pemanas bir omah |
| Dawane kawat timbal | 1900mm |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Persetujuan | CE |
| Colok | Amerika Serikat, Eropa, Inggris, Australia, lan liya-liyane. |
| Ingsabuk pemanas bir omahAmbane ana 14mm lan 20mm, dawane sabuk 900mm, dawane kabel listrik 1900mm. Colokan bisa dipilih ing AS, Inggris, Euro, Australia, lan liya-liyane. Ingsabuk pemanas bir omahbisa ditambahake dimmer utawa termostat termostat, ana uga sing nambahake strip suhu nalika nggunakake. | |
Konfigurasi Produk
Ingsabuk pemanas bir fermentasidigawe saka karet silikon kualitas dhuwur, bahan sing dikenal amarga daya tahan lan keluwesane; Gabungke iki karo stiker suhu sing tepat kanggo ngawasi lan ngontrol suhu pembuatan bir sampeyan kanthi efektif; Sawise nggunakake termostat kanggo nyetel suhu, sabuk pemanas terus dadi panas;
Pemanas bir omahAmbane 14mm lan 20mm, cocok kanggo macem-macem wadhah bir; Kajaba iku, sabuk pemanas dawane 900mm lan taline dawane 1900mm lan cocok kanggo fermentor plastik 7 nganti 8 galon utawa fermentor plastik 6 galon.
Paket pemanas bir omah bisa dikemas ing tas transparan, tas kertu cetak, utawa kothak. Ana MOQ kanggo tas kertu cetak (500 pcs) lan kothak (500 pcs), paket standar yaiku siji pemanas karo siji polybag transparan.
Fitur Produk
Pemanas seduh omah bakal njamin suhu seduh sing tetep, sing penting banget kanggo kasuksesan seduh bir, anggur, sari apel, utawa kombucha. Gampang digunakake, tinggal colokke lan pasang fermenter ing panel.
Salah sawijining faktor sing paling angel ditemokake ing proses pembuatan bir yaiku kemampuan kanggo njaga suhu ideal sing tetep kanggo fermentasi. Sabuk pemanas pembuatan bir ing omah bakal njamin suhu pembuatan bir sing tetep, sing penting kanggo sukses pembuatan bir, anggur, sari apel, utawa kombucha. Gampang digunakake, cukup colokke lan setel fermenter ing panel. Gunakake panel nganggo sumur termometer colokan lan pengontrol suhu digital kanggo entuk kontrol suhu pungkasan.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














