Parameter Produk
| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Oven Pemanggang Roti |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Oven |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| IngElemen Pemanas Oven Pemanggang Rotidigunakake kanggo microwave, kompor, panggangan listrik. Wangun pemanas oven bisa disesuaikan karo gambar utawa conto klien. Diameter tabung bisa dipilih 6,5mm, 8,0mm utawa 10,7mm. JINGWEI HEATER minangka pabrik tabung pemanas profesional, voltase lan daya sakaelemen pemanas ovenbisa disesuaikan karo kabutuhan. Lan tabung elemen pemanas oven bisa dipanasake, warna tabung bakal dadi ijo peteng sawise dipanasake. | |
Konfigurasi Produk
Ingtabung pemanas ovenkalebu salah sawijining tabung pemanas kobong garing, lan tabung pemanas listrik kobong garing nuduhake tabung pemanas listrik sing kapapar lan kobong garing ing udhara. Bagian njeroelemen pemanas ovenIku kawat pemanas, lan tengahé diisolasi nganggo bubuk MgO sing dimodifikasi lan dipanasake nganggo konveksi paksa. Awak permukaan njaba tabung pemanas Oven digawe saka baja tahan karat ijo peteng sawise perawatan ijo, mula kita asring ndeleng tabung pemanas ing oven warnane ijo peteng, ora reged utawa abu-abu.
Tabung pemanas ovenTabung pemanas listrik wujud U, W utawa batang lurus sing umum digunakake, digawe saka kawat pemanas paduan kromium nikel, pipa baja tahan karat lan bubuk magnesium suhu dhuwur sing dimodifikasi, kanthi efisiensi termal sing dhuwur, umur layanan dawa, instalasi sing gampang, kekuatan mekanik sing apik lan kaluwihan liyane. Wangun, voltase lan dayane bisa disesuaikan miturut kabutuhan pelanggan.
Fitur Produk
1. Tahan tekanan, korosi lan suhu dhuwur
2. Proses pengelasan baja tahan karat sing padhet, bahan sing apik banget, umur layanan sing dawa.
3. Kapadhetan dhuwur terpusat, struktur kompak, stabilitas apik.
4. Bisa disesuaikan miturut kabutuhan lan gambar pelanggan.
5. Umumé, elemen pemanas oven panggangan diadopsi perawatan kelembapan oven, warnane beige, bisa dipanasake ing suhu dhuwur, warna permukaan tabung pemanas listrik ireng utawa ijo peteng.
Bengkel JINGWEI
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














