Konfigurasi Produk
Diameter tabung pemanas bentuk U ing rice cooker biasane kasedhiya ing sawetara ukuran umum, kayata 6,5mm, 8mm, lan 10,7mm. Pilihan diameter gumantung saka kabutuhan khusus rice cooker, kayata daya lan kecepatan pemanasan. Dawane tabung pemanas bentuk U disesuaikan adhedhasar ukuran rice cooker kanggo njamin pemanasan sing rata lan efisien. Rentang daya elemen pemanas rice cooker cukup amba, wiwit saka 50W nganti 20KW. Tegangan bisa dipilih saka 12-660V. Contone, model elemen pemanas tartamtu duwe daya 3KW utawa 4KW, sing cocog kanggo tegangan 220V utawa 380V.
Ana macem-macem bahan sing bisa dipilih, kalebu wesi 10#, tembaga T4, baja tahan karat 1Cr18Ni9Ti lan titanium Ti. Bahan sing umum yaiku baja tahan karat 304, sing ora gampang retak. Tabung pemanas kothak beras kukus duwe macem-macem bentuk, kalebu tipe U, tipe W, bentuk khusus lan tabung pemanas listrik kanthi sirip panas lan tabung pemanas listrik tahan bledosan.
Parameter Produk
| Jeneng Produk | Tabung Pemanas Bentuk U Listrik kanggo Panggung Anget |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Perendaman |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| IngTabung pemanas bentuk U kanggo kukusan berasbahan kita duwe baja tahan karat 201 lan baja tahan karat 304.Elemen Pemanas Pemanas Tubular Listrikdigunakake kanggo piranti pawon komersial, kayata kukusan beras, kukusan panas, etalase panas, lan liya-liyane. Ukuran tabung pemanas bentuk U bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. Diameter tabung bisa dipilih 6,5mm, 8,0mm, 10,7mm, lan liya-liyane. | |
Jinis Produk
Tabung pemanas boiler uap bentuk U akeh digunakake ing penanak nasi komersial, penghangat nasi, mesin masak nasi, lan kukusan, lan cocok kanggo macem-macem papan katering lan pangolahan panganan.
Milih parameter sing cocog kanggo elemen pemanas tubular boiler uap iku penting banget kanggo njamin kinerja lan umur peralatan kasebut. Pemilihan diameter lan dawa kudu adhedhasar kabutuhan khusus boiler uap, dene pemilihan daya lan voltase kudu nggatekake lingkungan listrik lan syarat beban peralatan kasebut. Pilihan bahan lan bentuk bakal mengaruhi efisiensi pemanasan lan keamanan peralatan kasebut.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













