Parameter Produk
| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Tubular Listrik kanggo Pengukus Beras |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Perendaman |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| IngTabung pemanas bentuk U kanggo kukusan berasbahan kita duwe baja tahan karat 201 lan baja tahan karat 304.Elemen Pemanas Pemanas Tubular Listrikdigunakake kanggo piranti pawon komersial, kayata kukusan beras, kukusan panas, etalase panas, lan liya-liyane. Ukuran tabung pemanas bentuk U bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. Diameter tabung bisa dipilih 6,5mm, 8,0mm, 10,7mm, lan liya-liyane. | |
Konfigurasi Produk
Ingtabung pemanas lemari kukus berasiku sawijining jinis elemen pemanas listrik sing khusus digunakake kanggo lemari kukus beras, sing nduweni karakteristik efisiensi dhuwur, awet, aman lan liya-liyane.
Ingpipa pemanas listrik saka kukusan berasUtamane kasusun saka pipa baja tahan karat (304 utawa 201), kawat tahan suhu dhuwur, lan bubuk magnesium oksida kristal. Tabung pemanas listrik iki biasane digawe saka tabung baja tahan karat impor kualitas dhuwur, bubuk magnesium oksida suhu dhuwur, lan kabel pemanas listrik kualitas dhuwur, kanggo njamin kinerja sakabèhé sing apik lan umur dawa. Ing pipa baja tahan karat, kabel tahan suhu dhuwur disebarake kanthi rata ing wangun spiral. Rongga kasebut diisi bubuk magnesium oksida kristal kanthi konduktivitas termal lan sifat insulasi sing apik. Struktur kasebut ora mung nambah efisiensi termal, nanging uga njamin keseragaman pemanasan. Nalika arus ngliwati kawat resistensi, panas sing diasilake nyebar menyang permukaan tabung logam liwat bubuk magnesium oksida, pungkasane ditransfer menyang bagean sing dipanasake utawa udhara, kanggo tujuan pemanasan.
Jinis Produk
Tabung pemanas kukusan beras minangka bagean penting saka kukusan beras, lan jinis-jinis utamane kaya ing ngisor iki:
1. Tabung pemanas bentuk U: Tabung pemanas bentuk U cocok kanggo kukusan beras gedhe, efek pemanasane stabil, kecepatan pemanasane cepet.
2. Tabung pemanas linier: tabung pemanas linier cocok kanggo kukusan beras cilik, dayane cilik, area pemanasane cilik, cocok kanggo panggunaan skala cilik.
3. Pipa panas listrik biasa: pipa panas listrik biasa cocok kanggo kukusan beras ukuran sedang, dayane gedhe, kecepatan pemanasan cepet, lan umur layanan dawa.
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














