| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Penggorengan Minyak Jero Tubular Listrik |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | Disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Penggorengan |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Terminal | Disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI minangka produsen tabung pemanas penggorengan jero profesional, kita duwe luwih saka 25 taun ing tabung pemanas listrik sing disesuaikan.Kekuwatan sakaelemen pemanas penggorengan minyak jerouga bisa disesuaikan karo kabutuhan. Kepala tabung biasane nggunakake flens, bahan flens digawe saka baja tahan karat utawa tembaga. | |
Ingtabung pemanas penggorengan jeroyaiku elemen pemanas sing dirancang khusus kanggo digunakake ing penggorengan jero, dirancang kanggo nyedhiyakake pemanasan sing cepet lan seragam, kanggo mesthekake yen panganan kena pengaruh panas sing konsisten sajrone masak, saengga njaga rasa lan nutrisi. Iki ciri-cirineelemen pemanas penggorengan minyak:
1. Pemanasan sing efisien:tabung pemanas penggorenganNgadopsi teknologi konversi pemanas listrik sing efisien, bisa dipanasake kanthi cepet sajrone wektu sing cendhak, kanggo nyedhiyakake output panas sing stabil.
2. Pemanasan seragam:dirancang nganggo sistem distribusi panas sing dioptimalake, kanggo mesthekake yen panganan dipanasake kanthi rata sajrone proses penggorengan, supaya ora ana panas banget utawa adhem ing wilayah kasebut.
3. Kekuwatan:digawe saka baja tahan karat kualitas dhuwur, nduweni tahan korosi sing apik lan tahan suhu dhuwur, kanggo njamin stabilitas lan keamanan jangka panjang.
4. Gampang instalasi lan pangopènan:elemen pemanas penggorengan minyak tubularDesainé prasaja, gampang dipasang lan diganti, gampang dirawat, lan bisa ngurangi biaya lan wektu perawatan.
1. Digunakake sacara wiyar ing kabeh jinis peralatan penggorengan jero kalebu pawon komersial lan pawon omah.
2. Cocok kanggo manasi kabeh jinis lenga pangan, kayata lenga rapeseed, lenga kacang, lan liya-liyane.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













