| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Oven Listrik |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Oven |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Ingelemen pemanas oven listrikbisa milih diameter tabung 6.5mm utawa 8.0mm, ukuran lan bentuk bisa disesuaikan karo kabutuhan. Diameter tabung digawe saka baja tahan karat 304, bahan tabung liyane bisa disesuaikan. | |
Baja tahan karatelemen pemanas ovenyaiku elemen pemanas listrik silinder kanthi rong sirah. Dilindhungi nganggo selubung baja tahan karat. Umume pemanas sirah ganda digunakake kanggo manasi barang padhet kayata mesin injeksi, pelat pemanas utawa macem-macem alat, pemanas sirah ganda uga bisa digunakake kanggo manasi banyu utawa gas ing kahanan tartamtu. Pilihan teknologi bakal gumantung saka spesifikasi teknis sing dibutuhake lan aplikasi kasebut. Yen sampeyan ora ngerti persis produk endi sing sampeyan goleki, kita bakal menehi saran solusi sing paling apik kanggo kabutuhan sampeyan.
1. Umur dawa
2. Panasake kanthi cepet
3. Keamanan lan perlindungan lingkungan
4. Gampang dipasang.
5. Regane murah, umur layanan dawa, efisiensi dhuwur.
6. Bisa disesuaikan karo wujud, permukaan, spesifikasi, lan liya-liyane.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














