| Produk: | Bantalan Pemanas Listrik Bantalan Pemanas Silikon kanggo baterei |
| Bahan Cangkang Produk: | Piring Silikon |
| Urip Kerja: | Cocokake karo pengontrol suhu asor bisa nggunakake ≥ 50000 H |
| Tegangan: | AC/DC: 220VAC/DC: 110V/380V (bisa pesen khusus) |
| Ukuran Produk: | 150mm×90mm×2.8mm185mm×120mm×2.8mm |
| Jinis Produk: | Persegi panjang (Dawa * Amba), Bunder (Diameter), utawa wenehana gambar |
| Wangun | Bunder, Persegi Panjang, Kothak, wujud apa wae miturut kabutuhan sampeyan |
| Jalur Kawat: | 3 meter (3000 mm) |
| Aplikasi: | Nang endi wae kudu anget, ing njero ruangan lan ing njaba ruangan. |
| Ing njero Lemari Listrik / Kamar Listrik | |
| Ing njero lemari mesin peralatan kanggo nyegah banyu ing permukaan kawat beku | |
| Lemari mesin tegangan rendah / Lemari mesin tegangan tinggi | |
| Ruang bawah tanah / Gudang | |
| Panggunaan omah / Panggunaan industri / Panggunaan komersial |
1. Pemanasan sing cepet lan suwe.
2. Fleksibilitas lan individualisasi.
3. Ora beracun lan tahan banyu (bisa digawe khusus kanggo lulusan tahan banyu: IP68).
4. Ukuran Individu.
Wangun Tegangan.Watt.
5. Kita nawakake layanan desain gratis.
6. Kita nawakake macem-macem pemanas bantalan silikon tambahan kanthi macem-macem ukuran lan watt.
Pesen pemanas karet silikon iku gampang, mung perlu njaluk ukuran, watt, lan voltase sing dibutuhake.
1. Ukuran
Ukuran pemanas karet silikon dibutuhake nalika nggoleki kutipan pemanas, kayata dawa, kekandelan, jembar, lan liya-liyane.
2. Tegangan
Aplikasi sampeyan bakal nemtokake voltase sing cocog. voltase endhek: kayata pemanas karet silikon sing mlaku ing 12 utawa 24 volt.
3. Watttag
Kanthi pemanas karet silikon, watt sing tepat iku penting banget. Watt kudu diatur miturut target resistensi pemanas, kisaran suhu, lan bahan.
4. Jenis kawat
Sampeyan bisa nggunakake ilustrasi jinis kawat karet silikon kanggo nemtokake jinis kawat adhedhasar aplikasi sampeyan.








