Konfigurasi Produk
Kabel Pemanas EasyHeat minangka solusi jejak panas listrik kinerja dhuwur sing dirancang kanggo perlindungan saka pembekuan lan pangopènan suhu ing aplikasi perumahan, komersial, lan industri. Kanthi teknologi pangaturan mandiri utawa termostat otomatis sing canggih, kabel iki kanthi efisien nyegah pipa, atap, lan talang saka pembekuan sanajan ing kahanan adhem banget (-40°F/-40°C), njamin kontinuitas operasional lan nyuda konsumsi energi.
1. Wis dirakit lan siap dipasang, kabel EasyHeat Heating nyegah pipa supaya ora beku, saengga banyu tetep mili nganti -40°
2. Kabel pemanas EasyHeat beroperasi ing 120 VAC utawa 240 VAC lan kanggo digunakake ing pipa banyu logam
3. Ora ana termostat, ora ana colokan
4. Cocok kanggo instalasi ruangan njaba kanggo saluran pendingin, kondensasi, lan AC sing kena suhu beku
5. Dawane bisa disesuaikan saka 1m-20m, 23W/M.
Parameter Produk
| Jeneng Produk | Kabel Pemanas EasyHeat kanggo Pipa Banyu Bebas Beku |
| Bahan | Karet silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Dawane pemanasan | 0.5M-20M |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas pipa saluran pembuangan |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Perusahaan | pabrik/supplier/produsen |
| Daya pemanas saluran pembuangan mlaku-mlaku yaiku 40W/M, kita uga bisa digawe daya liyane, kayata 20W/M, 50W/M, lan liya-liyane. Lan dawanepemanas pipa saluran pembuanganduwe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, lan liya-liyane. Sing paling dawa bisa digawe 20M. Paket sakapemanas saluran pembuanganyaiku siji pemanas nganggo siji tas transplantasi, jumlah tas khusus ing dhaptar luwih saka 500pcs kanggo saben dawa. Pemanas Jingwei uga ngasilake pemanas saluran pembuangan daya konstan, dawane kabel pemanas bisa dipotong dhewe, dayane bisa disesuaikan 20W/M, 30W/M, 40W/M, 50W/M, lan liya-liyane. | |
Pandhuan Instalasi (Kabel Bebas Beku AHB)
1. Utamakan Keamanan: Gunakake mung stopkontak 120V utawa 240V sing dilindhungi GFCI. Priksa manawa daya mati nalika instalasi.
2. Resikna Pipa: Usap permukaan pipa supaya ora ana rereget, lenga, lan lembab.
3. Amanake Kabel: Pasang kabel ing sadawane pipa nganggo pita utawa pengikat suhu dhuwur. AJA TUMPANG-TUMPANG SERI AHB.
4. Isolasi: Bungkus pipa lan kabel nganggo insulasi busa (nilai-R ≥5) kanggo ngoptimalake efisiensi.
5. Tes: Colokke lan konfirmasi termostat aktif ing ngisor 38°F (3°C).
Aplikasi Produk
1. Piranti rumah tangga:pemanas saluran pembuangan sing digunakake kanggo mencairkan pipa saluran pembuangan kulkas, freezer, AC, lan peralatan liyane.
2. Piranti pendinginan komersial:pemanas pipa saluran pembuangan sing digunakake ing sistem saluran pembuangan freezer supermarket, lemari pajangan sing didinginkan, lan peralatan liyane.
3. Piranti pendinginan industri:pemanas pipa saluran pembuangan sing digunakake kanggo nyegah pembekuan pipa saluran pembuangan kayata peralatan panyimpenan adhem lan pembekuan.
4. Industri otomotif:pemanas saluran defrost sing digunakake kanggo antibeku pipa saluran pembuangan AC otomotif.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














