| Jeneng Produk | Pemanas Cair Pipa Pembuangan |
| Bahan | Karet silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Dawane pemanasan | 0.5M-20M |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas pipa saluran pembuangan |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Ingpemanas saluran pembuangan defrostdawane ana 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, lan sapanunggalane. Daya bisa digawe 40W/M utawa 50 W/M; Dawane kawat timbal yaiku 1000mm, uga bisa disesuaikan karo kabutuhan. | |
Pemanas pipa saluran pembuangan cairdirancang kanggo dilebokake ing njero pipa kanggo nguras banyu saka peralatan pendingin pencairan sing dipasang ing kamar adhem. Piranti iki mung bisa digunakake sajrone siklus pencairan.
Keuntungan sakapemanas saluran pembuangankalebu efisiensi termal sing apik, konsumsi energi sing sithik, gampang konstruksi lan instalasi, kesederhanaan desain, kurang polusi, umur layanan sing luwih dawa, lan liya-liyane. Kanggo nyukupi syarat operasi khas pemanasan, insulasi, utawa anti-pembekuan, kerjane kanthi nyebarake jumlah panas tartamtu liwat media pelacak panas lan nambahi mundhut pipa pelacak panas kanthi ijol-ijolan panas langsung utawa ora langsung.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













