Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Lawang kanggo Kamar Dingin |
| Bahan Isolasi | Karet silikon |
| Diameter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | kabel pemanas cair |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Pemanas Lawang kanggo Kamar Dingin dawa, voltase, lan daya bisa disesuaikan karo kabutuhan. Diameter kawat bisa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, lan 4.0mm. Permukaan kawat bisa digawe saka firberglass, aluminium utawa baja tahan karat. Ingpemanas kawat defrostBagian pemanas nganggo konektor kawat timbal bisa disegel nganggo endhas karet utawa tabung penyusutan tembok ganda, sampeyan bisa milih miturut kabutuhan panggunaan sampeyan dhewe. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas lawang kanggo kamar adhem yaiku peralatan pemanas kabel tunggal, biasane digunakake ing sawetara kulkas cilik utawa kulkas rumah tangga lan liya-liyane. Pemanas kusen lawang biasane digawe saka kawat tembaga tipis sing dipanasake nganggo listrik kanggo nambah suhu udara sekitar, saengga ngilangi embun beku ing kulkas.
Pemanas lawang kanggo kamar adhem nggunakake prinsip pemanasan radiatif, yaiku, liwat kabel panas listrik kanggo nyebarake panas ing sekitar. Kauntungane yaiku ukurane cilik, strukture prasaja, gampang dipasang lan dirawat. Nanging, ruang lingkup kerja pemanas lawang kanggo kamar adhem cilik, mung bisa diwatesi ing area tartamtu ing kulkas, kecepatan pemanasane alon, lan ruang lingkup aplikasine relatif winates.
Fungsi Produk
Kawat pemanas ing kusen lawang kamar adhem ora dialiri daya permanen. Hukum Joule, sing nyatakake yen arus ngowahi energi listrik dadi energi termal, nyedhiyakake pondasi kanggo operasi pemanas kawat defrost. Pemanasan listrik yaiku proses nalika arus ngasilake lan nransfer jumlah panas tartamtu sawise ngliwati konduktor.
Minangka konduktor logam, kabel pemanas lawang sing bisa nguras es dhewe bakal ngeculake panas nalika diuripake, nglelehke retakan lawang sing beku lan nyegah supaya ora mati beku. Pemanas lawang kanggo kamar adhem bakal kanthi otomatis mateni catu daya sawise diuripake sajrone wektu tartamtu. Pemanas lawang kanggo kamar adhem kudu diuripake maneh kanggo dadi panas sawise suhu mudhun amarga bakal nahan panas sajrone sawetara wektu.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314










