Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pabrik Kawat Pemanas Kepang GL Bagian Pencairan |
| Bahan Isolasi | Karet silikon |
| Diameter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abang, kuning, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | kabel pemanas cair |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Pemanas JINGWEI kuwipabrik kawat pemanas kepang, diameter kawat produk gambar yaiku 3.0mm nganggo kepang fiberglass, dawa lan daya pemanas kawat bisa disesuaikan karo kabutuhan klien, dawa kawat timah yaiku 1000mm. Diameter kawat bisa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, lan 4.0mm. Permukaan kawat uga bisa dikepang aluminium utawa baja tahan karat. Ingpemanas kawat defrostBagian pemanas nganggo konektor kawat timbal bisa disegel nganggo endhas karet utawa tabung penyusutan tembok ganda, sampeyan bisa milih miturut kabutuhan panggunaan sampeyan dhewe. | |
Konfigurasi Produk
Kawat pemanas sing dikepangAdhedhasar kawat pemanas karet silikon asli kanggo nambah lapisan kepang serat kaca, lapisan kepang aluminium lan lapisan kepang baja tahan karat, suhu seragam, efisiensi termal sing dhuwur, utamane dening kawat pemanas paduan lan kain segel pinggiran suhu dhuwur karet silikon. Kawat pemanas silikon nduweni karakteristik kecepatan pemanasan sing cepet, suhu seragam, efisiensi termal sing dhuwur lan ketangguhan sing apik. Kawat serat kaca dibungkus nganggo kawat paduan resistensi utawa kawat paduan resistensi tunggal (pirang-pirang) minangka kawat inti, lan lapisan njaba dilapisi nganggo lapisan pinggiran silikon / PVC saka kawat pemanas. Kawat pemanas silikon nduweni tahan panas sing apik banget. Bisa digunakake kanggo wektu sing suwe ing 150 ° C kanthi meh ora ana owah-owahan kinerja. Bisa digunakake terus-terusan sajrone 10.000 jam ing 200 ℃. Pemanasan, pencampuran lan insulasi pipa, tangki, menara lan tangki kanggo peralatan industri ing ngarsane gas teles lan non-bledosan bisa dililit langsung ing permukaan bagean sing dipanasake.
Fitur Produk
1. Bahan kawat pemanas: Constantan, Constantan, seng putih tembaga, nikel-kromium utawa paduan tembaga-nikel;
2. Struktur kawat panas: kawat panas inti tunggal silikon, kawat panas multi-inti silikon, kawat panas spiral inti tunggal silikon;
|3. Proses penggulungan internal kawat panas: kawat pemanas dililit ing serat kaca;
|4. Standar uji coba produk: standar sing gegandhengan karo UL758 kanggo kawat panas;
5. Tes mlengkung produk: luwih saka 5000 kali, ora ana sing ora normal (tes miturut standar tes UL, IEC);
6. Tes lilitan produk: luwih saka 25.000 kali, ora ana sing ora normal (tes miturut standar tes UL, IEC).
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














