Parameter Produk
| Jeneng Produk | Kabel Pemanas Freezer Pencairan |
| Bahan Isolasi | Karet silikon |
| Diameter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | kabel pemanas cair |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Pencairan kasebutdawane kabel pemanas freezer, voltase lan daya bisa disesuaikan karo kabutuhan. Diameter kawat bisa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, lan 4.0mm. Permukaan kawat bisa digawe saka firberglass, aluminium utawa baja tahan karat. Ingpemanas kawat defrostBagian pemanas nganggo konektor kawat timbal bisa disegel nganggo endhas karet utawa tabung penyusutan tembok ganda, sampeyan bisa milih miturut kabutuhan panggunaan sampeyan dhewe. | |
Konfigurasi Produk
Nalika kulkas lagi mlaku, amarga suhu evaporator kurang, uap banyu ing udhara bakal ngembun ing permukaan evaporator kanggo mbentuk embun beku. Suwe-suwe, krim iki bakal nglumpuk lan dadi luwih kenthel, sing mengaruhi efektifitas kulkas. Kanggo ngatasi masalah iki, kulkas asring dilengkapi sistem pencairan es. Minangka bagéan saka sistem pencairan es,kabel pemanas freezer listrikbisa panas lan nyawiji embun beku ing evaporator sawise listrik, supaya bisa nggayuh tujuan pencairan es.
Fungsi Produk
Kawat pemanas rangka lawang panyimpenan adhemora diwenehi energi jangka panjang. Prinsip kerja sakapemanas kawat defrostadhedhasar hukum Joule, yaiku arus ngowahi energi listrik dadi energi panas. Pemanasan listrik tegese sawise arus ngliwati konduktor, arus kasebut bakal ngasilake panas tartamtu lan ditransfer dening konduktor.kabel pemanas lawang defrostKabel pemanas listrik dhewe minangka konduktor logam, lan bakal ngetokake panas sawise diwenehi energi, saengga nyedhiyakake panas kanggo nglelehke retakan lawang sing beku lan nyegah retakan lawang saka beku nganti mati. Sawise kabel pemanas listrik diwenehi energi sajrone sawetara wektu, kabel kasebut bakal kanthi otomatis medhot catu daya. Saluran pemanas bakal nahan panas sajrone sawetara wektu, lan sawise suhu mudhun, kudu diwenehi energi maneh kanggo pemanasan.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













