| Jeneng Produk | Pemanas Tubular Defrost |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm lan liya-liyane. |
| Kekuwatan | 300-400W saben meter |
| Dawane | Disesuaikan |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Bahan tabung | SS304, SS316 |
| Kelas perlindungan | IP00 |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Bentuk, ukuran, daya/voltase, lan dawa kabel timbal pemanas tubular defrost bisa disesuaikan karo kabutuhan pelanggan, ora ana standar ing stok kita lan kudu disesuaikan nalika nggawe pesenan. Tabung pemanas defrost iki duwé daya kira-kira 300-400W saben meter kanggo pencairan, wujud pemanas defrost iki ana sing lurus, wujud U, jinis AA, lan wujud khusus liyané. | |
Suhu permukaan sing diidinake dening bahan pipa sing beda-beda ora padha, kayata baja tahan karat 304 450-500 derajat, baja tahan karat 321 700 derajat ing ngisor, baja tahan karat 310S 900 derajat ing ngisor; Bahan lan daya sing padha, suhu permukaan medium sing beda-beda ora padha, baja tahan karat 304 banyu sing umob, suhu permukaan tabung banyu sing umob udakara 106 ° C, lan suhu udara pemanas bisa udakara 450 ° C, suhu aluminium cor pemanas disaranake digunakake ing ngisor 380 ° C, lan suhu dhuwur aluminium bakal deformasi lan malah leleh; Ing bahan lan medium sing padha, tabung pemanas listrik kanthi daya dhuwur duwe kecepatan pemanasan sing cepet lan suhu dhuwur.
Proses tabung pemanas defrost mbutuhake bahan-bahan kalebu pipa baja, pengisi, kawat pemanas listrik, batang timbal, lem segel, kawat suhu dhuwur lan liya-liyane. Kita nggawe kawat resistensi dadi bentuk spiral miturut mesin lilitan kawat tunggal produksi kanggo njamin jarak lilitan sing seragam. Las batang timbal lan kawat resistensi, lan isi bubuk magnesia nganggo pengisi. Tabung dikompres sawise ngisi bubuk. Kita nggunakake mesin penyusutan pipa kanggo kompres lan mbentuk, ngencengi kawat resistensi lan bubuk magnesium oksida supaya padhet, njamin insulasi antarane kawat pemanas listrik lan udara, lan posisi tengah ora nyimpang lan ndemek tembok pipa. Banjur bengkokake dadi bentuk sing dikarepake pelanggan.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













